До уваги неприбуткових організацій
У разі виникнення питань звертайтесь до Центрів обслуговування платників Лубенської ОДПІ та відділень

До уваги неприбуткових організаційЛубенська ОДПІ ГУ ДФС у Полтавській області повідомляє, що з метою виконання вимог Податкового кодексу України, постановою Кабінету Міністрів України від 13 07 2016 №440 затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення з Реєстру.

Відповідно до вищезазначеного Порядку, установчі документи неприбуткових організацій (крім іншого) повинні:
- містити заборону розподілу отриманих доходів або їх частини серед засновників (учасників), членів такої організації, працівників (крім оплати їхньої праці, нарахування єдиного соціального внеску), членів органів управління та інших пов'язаних з ними осіб;

- передбачати передачу активів одній або кільком неприбутковим організаціям відповідного виду або зарахування до доходу бюджету у разі припинення юридичної особи (у результаті її ліквідації, злиття, поділу, приєднання або перетворення). Ця вимога не поширюється на об'єднання та асоціації об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

- передбачати, що доходи (прибутки) неприбуткової організації використовуються виключно для фінансування видатків на утримання такої організації, реалізації мети (цілей, завдань) та напрямів діяльності, визначених її установчими документами.
Звертаємо увагу, що на сьогодні, у статутах більшості неприбуткових організацій відсутні вищезазначені норми, і це не дає їм можливості з 01 01.2017 року залишатися в статусі неприбуткових. Таким чином, платникам необхідно перереєструвати свої установчі документи (статути) шляхом доповнення їх необхідними нормами та подати до Лубенської ОДПІ (в т.ч. відділень) реєстраційну заяву із позначкою "зміни" і копії змінених установчих документів (статутів) Профспілкові та громадські організації повинні перереєструвати свої установчі документи (статути) в Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області, а інші неприбуткові установи - у державного реєстратора Неприбуткові підприємства, установи та організації, які не приведуть свої установчі документи у відповідність із нормами Податкового кодексу України до 1 січня 2017 року - не будуть включені до Реєстру неприбуткових установ та організацій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До уваги страхувальників!

Нагадаємо, що до неприбуткових організацій, зокрема, можуть бути віднесені: бюджетні установи, громадські об'єднання, політичні партії, творчі спілки, релігійні організації, благодійні організації, пенсійні фонди; спілки, асоціації, житлово-будівельні, дачні, садівничі та гаражні кооперативи (товариства), ОСББ, професійні спілки, їх об'єднання та організації профспілок, атакожорганізаціїроботодавцівтаїх об'єднання, сільськогосподарські обслуговуючі кооперативи, кооперативні об'єднання сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та інші юридичні особи, діяльність яких відповідає вимогам Кодексу.

У разі виникнення питань щодо оподаткування неприбуткових організацій звертайтесь до Центрів обслуговування платників Лубенської ОДПІ та відділень.
 
Сектор організації роботи Лубенської ОДПІ.


Схожі матеріали:
   Категорія: Гребінківське відділення Лубенської ОДПІ | Переглядів: 587
Теги: громадські об'єднання, бюджетні установи, релігійні організації, політичні партії, неприбуткова організація, творчі спілки | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

 
Тайна исповеди


При Гребінківській міській раді про...

/_bl/73/27045554.jpg

Модули и бескаркасная мебель для де...

/_bl/73/63398747.jpg

Деньги в долг в Гомеле

/_bl/73/22952847.jpg

Реабилитационный центр для страдающ...

/_bl/73/95331845.jpg

Важность транспортной логистики

/_bl/73/20065453.jpg

Психотерапия и реабилитация людей, ...

/_bl/73/89134991.jpg

Алкоголизм: симптомы, диагностика, ...

/_bl/73/38152924.jpg

Диагностика проктологических заболе...

/_bl/73/63282569.jpg

Наркомания: причины, последствия, о...

/_bl/73/78326078.jpg

Фискальные принтеры (аппараты) в Ки...

/_bl/73/56411000.jpg

Купить запчасти для смартфонов в ин...

/_bl/73/33268006.jpg
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020