Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

19.10.2015

ФК «Пирятин» здобула друге місце на Іграх ветеранів у Франції

Футбольна команда з Полтавщини виборола друге місце на футбольному турнірі серед ветеранів

ФК «Пирятин» здобула друге місце на Іграх ветеранів у ФранціїФутбольна команда з Полтавщини виборола друге місце на футбольному турнірі серед ветеранів. На чолі з легендою "Ворскли" Іваном Шарієм команда ФК "Пирятин" змагалась за першість у французькому містечку Ніцца.

Цікаво, що у фіналі зустрілися дві команди з України,а саме ФК "Пирятин" та Збірна України. В результаті з рахунком 1:0 перемогу здобула Збірна України, а команда з Полтавщини отримала почесне друге місце.

Всього у турнірі взяло участь 16 команд у вікових категоріях 35-40 та 40+, повідомляє 11x11.