Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


19.06.2024

Hyundai Rotem представив «малопомітний» бойовий танк Next-Generation з безпілотною вежею та системою штучного інтелекту


NG-MBT має традиційне компонування з відділенням водія спереду, вежею по центру та силовим агрегатом ззаду


бойовий танк Next-Generation з безпілотною вежею

Компанія Hyundai Rotem продемонструвала свою останню інновацію, основний бойовий танк наступного покоління NG-MBT. Новий танк є важливим кроком у відповідь на бойові сценарії, що розвиваються, і потреба південнокорейських збройних сил у покращених тактичних можливостях.

NG-MBT має традиційне компонування з відділенням водія спереду, вежею по центру та силовим агрегатом ззаду. Але відрізняє його інноваційна конфігурація екіпажу: екіпаж із трьох осіб, включаючи водія, командира та навідника, розміщується у бронекапсулі, розташованій у носовій частині корпусу. Ця конструкція підвищує захист екіпажу, ізолюючи його від потенційних загроз, що походять від автоматів заряджання та зберігання боєприпасів.

В основі його вогневої могутності лежить безпілотна вежа, озброєна дистанційно керованою 130-мм гладкоствольною гарматою, здатною вражати цілі на відстані до 5 км. Танк також оснащений багатоцільовими протитанковими керованими ракетами дальністю 8 км, включаючи розширені режими для ведення бою в прямій і прямій видимості.

бойовий танк Next-Generation з безпілотною вежею
 

NG-MBT оснащений набором передових технологій, включаючи систему спрямованої інфрачервоної протидії DIRCM для протидії ракетам з тепловим наведенням, систему активного захисту APS та пристрій встановлення перешкод. Його низькопрофільна конструкція та зменшена радіолокаційна та інфрачервона помітність роблять його надзвичайно важким для виявлення на полі бою.

Броньовий захист: модульна система включає сталь, кераміку та композитні матеріали. Сюди входять броньові пластини дуже високої твердості, безоксидна кераміка та модулі реактивної броні, здатні протистояти снарядам кінетичної та хімічної енергії великого калібру.

Танк відповідає стандартам STANAG 4569 Level 4a/4b із протимінного захисту та додатково вдосконалений стелс-технологіями, включаючи радіочастотний та інфрачервоний камуфляж на основі метаматеріалів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: FARDIER MKII, універсальна машина розмінування, здатна працювати до 12 годин без дозаправки та перезарядження

NG-MBT оснащений дизельним двигуном, що забезпечує максимальну швидкість 70 км/год дорогою і 50 км/год бездоріжжям. Його гумові гусениці знижують рівень шуму, що сприяє скритності тактичних можливостей. При бойовій масі менше 55 тонн та оптимізованих для маневреності габаритах, довжина менше 10,8 м, ширина 3,6 м та висота 2,4 м, танк забезпечує дальність дії до 500 км.


бойовий танк Next-Generation з безпілотною вежею
 

Технологічно просунутий, NG-MBT поєднує алгоритми штучного інтелекту для повної поінформованості про ситуацію, комбіновану пілотовану та безпілотну систему, а також CSISR (командний, контрольний, комунікаційний, комп'ютерний, кіберінформаційний пакет, спостереження та розвідка) надійний, з високошвидкісним.

Схожі матеріали:
👁 160
Категорія: Технології
Теги: зброю, танк, Бронетехніка, бойовий танк
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ