12.04.2019
Легкоатлетичні змагання серед школярів 2001-2003 р.н. та 2004-2005 р.н.
|
У програмі змагань були: біг на 100 м, 400 м, 800 м та 1500 м; стрибки у довжину; штовхання ядра; естафета 4х100 м.
|
12 квітня 2019 року на стадіоні КЗ «Спортивний комплекс» міста Гребінки відбулися легкоатлетичні змагання серед школярів 2001-2003 р.н. та 2004-2005 р.н. закладів загальної середньої освіти Гребінківської об’єднаної територіальної громади.
У програмі змагань були: біг на 100 м, 400 м, 800 м та 1500 м; стрибки у довжину; штовхання ядра; естафета 4х100 м.
Переможцями змагань стали:
з бігу на 100 метрів серед дівчат
- 2004-2005 р.н. – Лещенко Катерина (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2)
- 2001-2003 р.н. – Гончар Аліна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
з бігу на 100 метрів серед юнаків
- 2004-2005 р.н. – Гавриленко Олександр (Гребінківська гімназія)
- 2001-2003 р.н. – Бердега Роман (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
з бігу на 400 метрів серед дівчат
- 2004-2005 р.н. – Матіюк Марія (Гребінківська гімназія)
- 2001-2003 р.н. – Матвієнко Марина (Гребінківська гімназія)
з бігу на 400 метрів серед юнаків
- 2004-2005 р.н. – Гавриленко Олександр (Гребінківська гімназія)
- 2001-2003 р.н. – Шніт Владислав (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
бігу на 800 метрів серед дівчат
- 2004-2005 р.н. – Андрущенко Альона (філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №2)
з бігу на 800 метрів серед юнаків
- 2004-2005 р.н. – Великий Дмитро (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
бігу на 1500 метрів серед дівчат
- 2001-2003 р.н. – Астішина Тетяна ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
з бігу на 800 метрів серед юнаків
з бігу на 800 метрів серед юнаків
- 2001-2003 р.н. – Гордієнко Олег (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
зі стрибків у довжину серед дівчат
- 2004-2005 р.н. – Гавриленко Юлія ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
- 2001-2003 р.н. – Онищенко Анна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
зі стрибків у довжину серед юнаків
- 2004-2005 р.н. – Завадський Костянтин ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
- 2001-2003 р.н. – Тимофієв Руслан (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
зі штовхання ядра серед дівчат
- 2004-2005 р.н. – Сморкалова Любов ( Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
- 2001-2003 р.н. – Бунько Таїсія (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
зі штовхання ядра серед юнаків
- 2004-2005 р.н. – Міщенко Ярослав (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст.)
- 2001-2003 р.н. – Дюдя Євген (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4)
У естафеті 4х100 м серед дівчат переможцем стала команда Опорного закладу Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №4, серед юнаків – команда Гребінківської гімназії.
Вітаємо переможців та їх викладачів! Бажаємо нових яскравих перемог! Ми пишаємося вами!
Схожі матеріали:
|
|
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[
Реєстрація |
Вхід ]