Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV

07.10.2016

Легкоатлетичний крос

4 жовтня в парку Деповського селища відбулись змагання першості Гребінківщини з легкоатлетичного кросу

Легкоатлетичний крос4 жовтня 2016 року в парку Деповського селища відбулись змагання першості Гребінківського району з легкоатлетичного кросу серед школярів.

Переможцем змагань серед дівчат молодшої вікової групи стала Лещенко Катерина (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2), середньої вікової групи - Баранівська Вікторія (Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4), старшої вікової групи - Решетилова Тетяна (Майорщинська ЗОШ І-ІІІ ст.).

Серед юнаків молодшої вікової групи переміг Гавриленко Олександр (Гребінківська гімназія), середньої вікової групи - Байовський Станіслав (Гребінківська гімназія), старшої вікової групи - Литвиненко Сергій (Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст.).

В командному заліку перше місце посіли легкоатлети Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4, друге місце - Гребінківської гімназії, третє - Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст.

Честь Тарасівської школи захищали 9 учнів: Маркевич Сергій (6 клас), Арзуманова Вікторія (7 клас), Харковець Валерія (7 клас), Литвиненко Сергій, Буряк Роман, Олексієнко Дмитро, Ветушко Альона (9 клас), Цапенко Володимир, Іванченко Анастасія (10 клас).

Успішно виступили юні спортсмени з Тарасівки у старшій віковій групі на дистанції 1 км.

Упевнену перемогу з результатом 3.13.4 с. здобув Литвиненко Сергій, а Іванченко Анастасія з результатом 3.55.2 с. посіла друге місце. Сергій та Анастасія виступлять у складі збірної Гребінківського району на обласному легкоатлетичному кросі 13 жовтня у м. Пирятині.