Вторые блюда


/_pu/48/05372723.jpg
Пивные блины


/_bl/66/92940112.jpg

Опитування показало, що 71% користувачів порахували нову версію сервісу краще за стару


Нові публікації у блогах
Гребінка у Facebook

28.07.2014

На Полтавщині готують зміну воюючим на Донбасі

Половина керівного складу – саме дівчата
        Категорія: Актуально

На Полтавщині готують зміну воюючим на Донбасі

24 липня було відкриття Відвага імені Івана Гавдиди на Полтавщині. Представлені майже всі області України, але особливо приємно за молодь з Донецької та Луганської – все ж доїхали.

Мотивація – вишколитись, загартуватись, перевірити себе. У багатьох батьки, брати воюють на Сході. Дехто цього літа поступив на військові спеціальності та готує себе до майбутньої війни. Хтось цього року досягне призовного віку і не хоче йти служити не підготовленим.

Багато учасниць табору. Взагалі половина керівного складу – саме дівчата. Не через Угоду з ЄС , а виключно через свої особистісні якості – нічим не поступаються хлопцям.

Хотілося б сказати, що це – діти. Але ці «діти» прямо дивляться в очі війні, що на Сході. Приймають нову реальність, називаючи речі своїми іменами, не намагаючись сховатись від неї або перечекати. Вони приїхали готуватись.

Коли відбувалось урочисте підняття прапорів – синьо-жовтого та червоно-чорного, – я думав про «політику майбутнього» будь-якої країни – молодіжну політику.

Наша організація давно співпрацює з Мінмолодьспорт України, я знаю про всеукраїнські організації, що працюють в молодіжній сфері на національному рівні, про пріоритети та діяльність держави в цій сфері за останні 10 років, про викривлену «підтримку патріотизму» лише заради «недопущення відтоку людського ресурсу» з країни…

КВН, концерти, розважайлівка, «спасіба-дєду-запабєду», якесь забезпечення дозвілля – організація (?!) відпочинку. Хліба і видовища. Це те, що чомусь називалось «молодіжною політикою» всі наші 23 роки.

Ми самі винні в тому, що отримали «народ Донбасса». Наркоманів, п’яниць, прихильників імперських ідей чужої країни, що ненавидять і готові вбивати своїх співгромадян.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Кременчуці застрелили мера Олега Бабаєва

Ми не приділяли належної уваги молоді, традиційно вважаючи це питання другорядним. І тепер маємо тисячі молодих людей, що борються проти України. Це не старенькі бабусі-дідусі покоління СССР, які хоч і виступають проти України, але не представляють загрози – маємо ціле покоління людей, які формувались в Незалежній Україні, але під впливом чужої ідеології.

Тож тепер ми, свідомі громадяни, змушені збирати кошти на бронежилети, каски, тепловізори. І оплакувати загиблих.

Цього року на «Відвазі» таборують 86 молодих людей. Взагалі, лише за цей місяць через наші табори пройшли сотні осіб. Є ще заходи інших організацій, але цього не достатньо.
Потрібне значно більше охоплення.

Тим більше, що не треба нічого вигадувати – вишкільна система Молодіжний Націоналістичний Конгрес вже більше 10-ти років доводить дієвість такого механізму.

Я регулярно їжджу з допомогою для наших військових, їздив коли все тільки починалось. Мушу сказати, що якби кожен наш вояк до служби в армії мав досвід таборування, ми б уникнули багатьох непотрібних жертв.

А якби ті уявні табори мали чітке ідеологічне наповнення, ми б уникнули зданих об’єктів і ганебних випадків роззброєння цілих військових частин.

Недооцінили, не розгледіли, не приділили увагу.

На жаль, тепер війна, і ми змушені дуже швидко вчитись на своїх помилках. За все треба платити. На жаль, розплачуємось життями молодих хлопців.

Я не хочу думати про те, що ці чудові молоді люди, з якими я познайомився на таборі, можуть втратити рідних, друзів чи домівку. Але «хочеш миру – готуйся до війни». Лише сильне та стійке суспільство, з військовою, політичною, економічною елітами може протистояти зовнішнім загрозам і внутрішнім викликам.

Ці еліти не можуть прийти ззовні, бо тоді це будуть загарбники. Це праця, якій треба приділяти величезного значення для того, щоб існувала наша самостійна держава і українська нація.

ukrpohliad.org 
 

Архів новин: 2014 » Липень » 28     
     Категорія: Актуально | Переглядів: 602 | Коментарів: 0
      Все про: Полтавщина


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:
Увійти   


ІНШІ ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ СТАТТІ/_pu/48/41134353.jpg Сицилия является самим лучшим туром на майские праздники

/_pu/48/58499268.jpg Види суцільних купальників

/_pu/48/62268696.jpg Отдых в санаториях Беларуссии - как интересно провести выходные

/_pu/48/41712948.jpg Йога для начинающих: несколько основных поз йоги

/_pu/48/57987538.jpg Как выбрать саженцы груши

/_pu/48/75135568.jpg Які звички дозволять виглядати доглянутою і молодою


 

/_pu/4/56910633.jpg

Ефективна діяльність підрозділу внутрішньої безпеки безпосередньо залежить від громадВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно