14.09.2013
Підпільні мільйонери платитимуть податки
Менш ніж через рік в Україні може значно пожвавитися видача кредитів

Підпільні мільйонери платитимуть податки

Менш ніж через рік в Україні може значно пожвавитися видача кредитів, зокрема іпотечних. Не є таємницею, що через низькі офіційні зарплати багатьом мешканцям Гребінківщини банки змушені відмовляти в позиках як на житло та автомобілі, так і на ремонт квартир.

На думку експертів фінансового ринку, ситуація може радикально змінитися вже у 2014 році, після впровадження в країні загального декларування доходів. Справа в тому, що громадяни, які задекларують свої доходи, значно підвищать свою "надійність як позичальника" на погляд будь-якого банкіра. Клієнту з солідним "білим" заробітком в будь-якому банку завжди раді

Аналітики впевнені, що, після впровадження обов’язкового декларування доходів, бюджети зростуть щонайменше вдвічі від податку на прибуток фізичних осіб. Зрозуміло, відбудеться це насамперед за рахунок олігархів та інших великих орударів бізнесу, які зараз приховують своє майно і прибутки від оподаткування. А таких підпільних мільйонерів, повірте, чимало як у нашому районі, так і загалом по Україні.

Як повідомляє прес-служба Міністерства доходів і зборів України, за підсумками попередньої кампанії з декларування доходів і майна, в країні вже нарахували близько 4 000 мільйонерів. їхні загальні статки склали 24 мільярди гривень. Серед них четверо задекларували доходи у розмірі понад мільярд гривень.

Не треба бути соціологом чи фінансистом, щоб розуміти: насправді дуже заможних громадян в країні значно більше. Просто далеко не всі вони хочуть офіційно демонструвати свої доходи, платити податки Не сплачуючи, вони збіднюють бюджет і фактично обкрадають своїх співгромадян.

У законопроекті планується врахувати, що загальному декларуванню підлягатимуть лише ті громадяни, які мають два та більше джерел доходу.

"Заповнювати декларацію буде той, хто має кілька джерел доходів. Якщо пенсіонер отримує лише пенсію, то у нього не буде потреби що-небудь заповнювати"", - цитує слова міністра доходів і зборів України Олександра Клименка інтернет-портал Financial Worknet.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обчислення та сплата збору за першу реєстрацію транспортного засобу

Важливо зрозуміти і те, що тільки багатий, наповнений держбюджет дозволить продовжувати політику значного зниження податкового тиску на дрібний та середній бізнес. А це сприятиме виходу вітчизняної економіки з тіні, легалізації зарплат, стабільному підвищенню пенсій, стипендій та багатьох інших соцвиплат.

Нагадаємо, законопроект про обов'язкове декларування доходів вже розробляється із залученням найкращих фахівців світових консалтингових компаній. Передбачається, що найближчим часом його буде подано до Верховної Ради і розглянуто на одному з перших засідань восени.

Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 812
Теги: мільйонери, кредит, податок | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

 
5 способов определить, кто звонит в...

/_bl/79/94135450.jpg

Особенности сухого и влажного корма...


Винтовой компрессор: принцип работы...


История. Полный курс подготовки к О...

/_bl/79/25195527.jpg

Все в одном месте: программа Discor...

/_bl/79/03234388.jpg

Розфарбуй світ у помаранчевий колір...

/_bl/78/37347397.jpg

Майже 85% абітурієнтів з Полтавшини...

/_bl/78/81052084.jpg

Современное протезирование зубов

/_bl/78/12849247.jpg

Тканевые ролеты на окна и их особен...

/_bl/78/17140266.jpg

Влаштуватися на роботу в службу так...

/_bl/78/07981986.jpg

Учитель року - 2021

/_bl/78/83699248.jpg

Тиждень безпеки дорожнього руху у з...

/_bl/78/42012484.jpg
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020