Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


21.10.2013
Південна залізниця втрачає кошти на перевезенні пільговиків
За літні перевезення пільговиків Південна залізниця отримала лише третину від необхідного обсягу компенсації

Південна залізниця втрачає кошти на перевезенні пільговиків

За три літні місяці залізничники здійснили пільгові перевезення окремих категорій громадян у приміському сполученні (збитки від яких повинні відшкодовуватись обласними, районними, міськими державними адміністраціями) на суму 17 млн 327 тис. грн. Компенсації Південна залізниця отримала лише 5 млн 562 тис. грн.

Це на півтора мільйони гривень менше, ніж у 2012 році, і покриває тільки 32% нарахованої суми за здійснені в червні-серпні пільгові пасажирські перевезення в приміському сполученні.

Відповідно до діючого законодавства України, залізниця безвідмовно надає пільговий, безплатний проїзд 26 категоріям громадян: ветеранам війни та праці, учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, пенсіонерам за віком, студентам та іншим. Наразі семеро з десяти пасажирів, які користуються поїздами приміського сполучення Південної магістралі, належать до пільгових категорій громадян.

Збитки від перевезень окремих категорій громадян на пільгових умовах мають відшкодовуватися залізниці за рахунок державного або місцевих бюджетів у залежності від того, яким органом влади прийнято рішення щодо надання відповідних пільг. На жаль, ситуація з відшкодуванням збитків Південній магістралі від перевезення пасажирів пільгових категорій залишається стабільно важкою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лише третина дітей мають здоровий скелет

Довідково. Упродовж червня-серпня 2013 року за проїзд у приміському сполученні сплатили 3,4 млн пасажирів Південної залізниці. Середня вартість квитка у приміському сполученні протягом літніх місяців 2013 року збільшилася відносно аналогічного періоду 2012-го на 6 копійок і склала 4,76 грн.
Прес-центр Південної залізниці

Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 655
Теги: Південна залізниця, кошти, пільговики | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ