Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Про районний бюджет Гребінківщини на 2019 рік
З додатками до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік" можна ознайомитися на сайті Гребінківської РДА

Керуючись Бюджетним кодексом України, Законом України "Про місцеве самоврядування", Гребінківська районна рада вирішила:

1. Визначити на 2019 рік:
 
доходи місцевого бюджету у сумі 131394187 гривень, у тому числі доходи загального фонду місцевого бюджету - 129327884 гривень та доходи спеціального фонду місцевого бюджету - 2066303 гривень згідно з додатком 1 до цього рішення;

видатки місцевого бюджету у сумі 131394187 гривень, у тому числі видатки загального фонду місцевого бюджету - 129327884 гривень та видатки спеціального фонду місцевого бюджету - 2066303 гривень;

оборотний залишок бюджетних коштів місцевого бюджету у розмірі 400000 гривень, що становить 0,3 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом;

резервний фонд місцевого бюджету у розмірі 150000 гривень, що становить 0,1 відсотка видатків загального фонду місцевого бюджету, визначених цим пунктом.

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів місцевого бюджету на 2019 ріку розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами/ підпрограмами згідно з додатком 2 до цього рішення.

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком 3 до цього рішення.

4. Затвердити на 2019 рік розподіл коштів бюджету розвитку на здійснення заходів на будівництво, реконструкцію і реставрацію об'єктів виробничої, комунікаційної та соціальної інфраструктури за об'єктами згідно з додатком 4 до цього рішення.

Делегувати місцевій державній адміністрації повноваження щодо розподілу та перерозподілу обсягів трансфертів з державного бюджету місцевим бюджетам у період між сесіями відповідної місцевої ради відповідно до частини сьомої статті 108 Бюджетного кодексу України.

5 Затвердити розподіл витрат місцевого бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 3812887 гривень згідно з додатком 5 до цього рішення.

6. Установити, що у загальному фонді місцевого бюджету на 2019 рік:
 
1) до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, визначені статтями 64 Бюджетного кодексу України, та трансферти, визначені статтями 97,101 Бюджетного кодексу України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України).

2) джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.

7. Установити, що джерелами формування спеціального фонду місцевого бюджету на 2019 рік:
 
1) у частині доходів є надходження, визначені статтями 691 Бюджетного кодексу України.

2) у частині фінансування є надходження, визначені пунктом 10 частини першої статті 71 Бюджетного кодексу України.

8. Установити, що у2019 році кошти, отримані до спеціального фонду місцевого бюджету згідно з відповідними пунктами частини першої статті 691, частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України, спрямовуються на реалізацію заходів, визначених частиною першою статті 13, частиною другою статті 70 та частиною другою статті 71 Бюджетного кодексу України.

9. Визначити на 2019 рік відповідно до статті 55 Бюджетного кодексу України захищеними статтями видатків місцевого бюджету видатки загального фонду на:
 
- оплату праці працівників бюджетних установ;

- нарахування на заробітну плату;

- придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

- забезпечення продуктами харчування;

- оплату комунальних послуг та енергоносіїв;

- поточні трансферти населенню;

- поточні трансферти місцевим бюджетам.

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню Гребінківської РДА отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:
 
- позики на покриття тимчасових касових розривів районного бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Головним розпорядниками коштів районного бюджету забезпечити виконання норм Бюджетного кодексу України стосовно:
 
1) затвердження паспортів бюджетних програм протягом 45 днів з дня набрання чинності цим рішенням;

2) здійснення управління бюджетними коштами у межах встановлених їм бюджетних повноважень та оцінки ефективності бюджетних програм, забезпечуючи ефективне, результативне і цільове використання бюджетних коштів, організацію та координацію роботи розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня та одержувачів бюджетних коштів у бюджетному процесі;

3) забезпечення доступності інформації про бюджет відповідно до законодавства, а саме:
  • здійснення публічного представлення та публікації інформації про бюджет за бюджетними програмами та показниками, бюджетні призначення щодо яких визначені цим рішенням, відповідно до вимог та за формою, встановленими Міністерством фінансів України, до 15 березня 2019 року;
  • оприлюднення паспортів бюджетних програм у триденний строк з дня затвердження таких документів;
4) взяття бюджетних зобов'язань, довгострокових зобов'язань за енергосервісом та здійснення витрат бюджету;

5) забезпечення у повному обсязі проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами, та укладання договорів за кожним видом енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів обґрунтованих лімітів споживання тощо.

12. У межах загального обсягу бюджетних призначень за бюджетною програмою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету фінансове управління Гребінківської районної державної адміністрації за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за бюджетними програмами, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), здійснюється за рішенням районної державної адміністрації погодженим з постійною комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном.

13. Додатки 1-5 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

14. Відповідно до частини четвертої статті 28 Бюджетного кодексу України рішення підлягає оприлюдненню в десятиденний строк з дня його прийняття в газеті ”Гребінчин край".

15. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації (Обруч Л.М.) контроль за його виконанням - на постійну комісію районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном (Бондаренко Н.В.).

Голова районної ради В. М. Зінченко.

З додатками до рішення "Про районний бюджет на 2019 рік" можна ознайомитися на сайті Гребінківської РДА

Схожі матеріали:
   Категорія: Гребінківська районна рада | Переглядів: 514
Теги: районній бюджет, Гребінківщина, бюджет | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ