Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Про районний бюджет на 2016 рік
Повідомлення про оприлюднення рішення другої сесії Гребінківської районної ради

ПОВІДОМЛЕННЯ
про оприлюднення рішення другої сесії Гребінківської районної ради 7-го скликання від 14 січня 2016 року "Про районний бюджет на 2016 рік’

Відповідно до Бюджетного Кодексу України Гребінківська районна рада публікує повідомлення про оприлюднення рішення Гребінівської районної ради "Про районний бюджет на 2016 рік".

З додатками даного рішення можна ознайомитись на офіційному сайті Гребінківської районної державної адміністрації.
 
РІШЕННЯ
від 14 січня 2016 року м. Гребінка
Про районний бюджет на 2016 рік (приведення у відповідність до Закону України від 25 грудня 2015 року №928Л/ІІІ "Про Державний бюджет на 2016 рік")

Керуючись статтею 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 77 Бюджетного кодексу України, Гребінківська районна рада ВИРІШИЛА:

1. Привести рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 23 грудня 2015 року "Про районний бюджет на 2016 рік" у відповідність до Закону України від 25 грудня 2015 року №928-\/ІІІ "Про Державний бюджет України на 2016 рік" виклавши в такій редакції:

2. Визначити на 2016 рік:

- доходи районного бюджету у сумі 143916,9 тис.грн., в тому числі доходи загального фонду районного бюджету 140330,2 тис.грн., доходи спеціального фонду районного бюджету 3586,7 тис. грн., в тому числі бюджет розвитку 119,0 тис.грн., згідно з додатком №1 до цього рішення;
- видатки районного бюджету у сумі 143916,9 тис. грн., в тому числі видатки загального фонду районного бюджету 139342,7 тис.грн., видатки спеціального фонду районного бюджету 4574,2 тис.грн.

- профіцит загального фонду районного бюджету у сумі 987,4 тис.грн., згідно з додатком №2 до цього рішення;

- дефіцит спеціального фонду районного бюджету у сумі 987,4 тис.грн., згідно з додатком №2 до цього рішення;
3. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів районного бюджету на 2016 рік за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів згідно з додатком №3 до цього рішення.

4. Визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів районного бюджету у сумі 500,0 тис.грн.

5. Затвердити обсяги міжбюджетних трансфертів (додаток № 4) на 2016 рік.

6. Затвердити на 2015 рік перелік об'єктів, фінансування яких буде здійснюватися за рахунок коштів бюджету розвитку згідно з додатком №5 до цього рішення.

7. Затвердити на 2016 рік резервний фонд районного бюджету у сумі 1100,0 тис.грн.

8. Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду районного бюджету на 2016 рік за їх економічною структурою:
оплата праці працівників бюджетних установ;

нарахування на заробітну плату;

придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;

забезпечення продуктами харчування;

оплата комунальних послуг та енергоносіїв;

поточні трансферти населенню;

поточні трансферти місцевим бюджетам.
9. Затвердити в складі видатків районного бюджету кошти на реалізацію місцевих (регіональних) програм у сумі 670,2 тис.грн. згідно з додатком №6 до цього рішення

10. Відповідно до статей 43 та 73 Бюджетного кодексу України надати право фінансовому управлінню Гребінківської районної державної адміністрації отримувати у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України:

- позики на покриття тимчасових касових розривів місцевого бюджету, пов'язаних із забезпеченням захищених видатків загального фонду, в межах поточного бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами з обов'язковим їх поверненням до кінця поточного бюджетного періоду.

11. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв'язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

12. Дозволити районній державній адміністрації протягом 2016 року здійснювати розподіл та перерозподіл міжбюджетних трансфертів з державного бюджету та інших місцевих бюджетів за погодженням з постійною комісією районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном з послідуючим затвердженням на черговій сесії районної ради.

13. У межах загального обсягу бюджетних призначень за функціональною ознакою окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету фінансове управлінню Гребінківської районної державної адміністрації за обґрунтованим поданням головного розпорядника коштів здійснює перерозподіл бюджетних асигнувань, затверджених у розписі бюджету та кошторисі, в розрізі економічної класифікації видатків бюджету.

У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника бюджетних коштів перерозподіл видатків в межах їх загального обсягу за функціональною ознакою, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків (окремо за загальним та спеціальним фондами бюджету), здійснюється за рішенням районної державної адміністрації погодженим з постійною комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, соціально-економічного розвитку, підприємництва та управління майном.

14. Установити, що у загальному фонді районного бюджету на 2016 рік до доходів належать надходження, визначені ст.64 Бюджетного кодексу України.

15. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету України на 2016 рік у частині доходів є надходження, визначені ст.691 Бюджетного кодексу України.

16. Установити, що джерелами формування спеціального фонду районного бюджету на 2016 рік у частині фінансування є надходження, визначені ст.71 Бюджетного кодексу України

17. Установити розмір відрахування частини прибутку (доходу) до загального фонду районного бюджету для підприємств, установ, організацій (крім бюджетних), майно яких є’ спільною власністю територіальних громад району, на рівні 15 відсотків

Частина чистого прибутку (доходу) комунальних підприємств сплачується до районного бюджету наростаючим підсумком щоквартальної фінансово-господарської діяльності у 2016 році у строки, встановлені для сплати податку на прибуток підприємств.

Організацію виконання цього пункту покласти на відділ управління комунальним майном районної ради.

Додатки № 1-6 до цього рішення є його невід'ємною частиною.

18. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації ( Бондаренко Н.Б.), контроль за його виконанням - на постійну комісію районної ради з питань бюджету, підприємництва та управління майном (Бондаренко Н.В.).
Валерій ЗІНЧЕНКО, голова районної ради,
Гребінчин край


Схожі матеріали:
   Категорія: Гребінківська районна рада | Переглядів: 834
Теги: бюджет, Рішення, районна рада, сесія | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ