Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Районний семінар учителів біології та хімії
Слухачі відвідали урок учителя біології Симоненко Наталії Михайлівни у 7-му кл.

Районний семінар учителів біології та хімії "... Ми всі несемося в далину на одній і тій же планеті - ми екіпаж одного корабля".
Антуан де Сент-Екзюпері

5 грудня 2018 року на базі Овсюківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів було проведено районний семінар учителів біології та хімії «Розвиток пізнавальної активності учнів шляхом впровадження інноваційних технологій на уроках біології».

Учасників семінару привітала директор школи Теслімова Ніна Іванівна, яка провела екскурсію по школі та розповіла про здобутки учнівського та вчительського колективів.

Слухачі відвідали урок учителя біології Симоненко Наталії Михайлівни у 7-му класі. Вчитель впроваджувала на уроці інноваційні технології, використовуючи різні форми навчання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Про реорганізацію закладів освіти на Гребінківщині

Учасники семінару взяли участь в обговоренні уроку, поділилися досвідом впровадження інноваційних технологій на уроках біології.

 

Районний семінар учителів біології та хімії

 

Районний семінар учителів біології та хімії

 

Районний семінар учителів біології та хімії

 

Районний семінар учителів біології та хіміїСхожі матеріали:
   Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 577
Теги: учителі, хімія, біологія, семінар | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ