Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області
Щоб не стати жертвою шахрайства доцільно звернутись до фахівців експертної служби МВС

Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській областіУже понад півроку територіальні сервісні центри МВС надають нову послугу – оформлення договору купівлі - продажу транспортних засобів в присутності працівника сервісного центру.

За цей період було помічено типову ситуацію: громадяни укладають угоду купівлі-продажу транспортного засобу, поспішають отримати свідоцтво про його реєстрацію , номерні знаки. Але ігнорують важливий момент: перевірку авто в експерта.

Власне, згаданих процедур достатньо, аби транспортний засіб перейшов у власність покупця: договір укладено, кошти віддані, свідоцтво про реєстрацію отримано. На цьому життєві дороги продавця-покупця розходяться. І добре, коли контакти не втрачаються, адже….

В подальшому обставини можуть скластися так, що при наступному продажу цього транспортного засобу більш пильний покупець не стане укладати договір купівлі продажу без дослідження експерта на предмет відповідності ідентифікаційних номерів агрегатних частин авто, чи на предмет викрадення. Ось тут може розпочатися справжня детективна історія, як це сталося 11 травня 2016 в територіальному сервісному центрі МВС № 5341.

При перереєстрації автомобіля DAEWOO LANOS експертом Полтавського НДЕКЦ встановлено, що номерне позначення кузова піддавалося зміні, шляхом вварювання металевої пластини з номерним позначенням кузова, шрифт якого не відповідає шрифту заводу-виробника. Дублююча табличка виготовлена і прикріплена не заводським способом. Окрім того, на передній стійці автомобіля виявлено і заводську табличку з ідентифікаційним номером, яка і допомогла встановити той факт, що в базі даних «Угон», автомобіль знаходиться у розшуку як викрадений 14.02.2016 в Дніпропетровській області. До низки вищеназваних порушень додайте ще й те, що бланк свідоцтва про реєстрацію ТЗ не відповідає бланкам, що знаходяться в офіційному обігу.

Регіональний сервісний центр МВС в Полтавській області звертається до громадян, що мають наміри укладати договір купівлі - продажу в територіальних сервісних центрів МВС.

 

 

Вчергове наголошуємо, що під час складання договору купівлі- продажу, працівник ТСЦ не несе відповідальність за будь-які зміни, які відбулися в транспортному засобі, а лише перевіряє правильність складання договору та реєструє його. Працівник ТСЦ перед складанням договору купівлі- продажу не має права направляти на експертний огляд, тільки у випадку, згідно п. 15 постанови КМУ від 07.09.1998 № 1388»

Про затвердження Порядку державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до транспортних засобів та мопедів».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Підготовка водіїв, що перевозять небезпечні вантажі

Зауважте на те, що у разі виявлення в подальшому фактів втручання в ідентифікаційні номерні позначення вузлів та агрегатів або невідповідності складових частин ТЗ записам в реєстраційних документах, відповідальність за це несуть продавець та покупець, що уклали договір.

Тому, щоб не стати жертвою шахрайства під час подальшої реєстрації транспортного засобу, доцільно звернутись до фахівців експертної служби МВС.
 


Схожі матеріали:
   Категорія: Зверніть увагу! | Переглядів: 1495
Теги: перереєстрація, автомобіль, шахрайство, МВС | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ

 
Viber презентував для України нові ...

/_bl/77/76694537.jpg

Україна 25 жовтня переходить на зим...

/_bl/77/14665370.jpg

«ДОВІРА» не дозволить фальсифікуват...

/_bl/77/42081780.jpg

Вікна ПВХ - як переконатися в якост...

/_bl/77/18848660.jpg

Красивый, быстрый Kia K5 и его недо...

/_bl/77/36584207.jpg

Выбор электростанции для загородног...

/_bl/77/75654929.jpg

Сумочка и женский образ

/_bl/77/52491029.jpg

Игровая площадка Космолот – ключевы...

/_bl/77/28564460.jpg

Мобильное приложение казино Паримат...

/_bl/77/75039826.jpg

На Полтавщині зафіксували отруєння ...

/_bl/77/78294139.jpg

Расклейка и распространение рекламы...

/_bl/77/36274304.jpg

Заказать печати в Липецке в онлайн-...

/_bl/77/91167283.jpg
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно


Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020