Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Сервісні центри МВС повідомляють про графік роботи у святкові дні
У березні цього року сервісні центри МВС працюють зі змінами у графіку роботи.

У березні цього року сервісні центри МВС працюють зі змінами у графіку роботи.

Так, працівники регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Полтавській області, що знаходиться за адресою село Розсошенці, вулиця Кременчуцька 2 В матимуть святкові вихідні 6,7, 8  березня, а 9 березня продовжать працювати у звичному режимі.

Працівники територіальних сервісних центрів МВС, адреси та контакти яких можна переглянути за посиланням, матимуть вихідні 7,8 та 9 березня.

10 березня громадяни можуть отримати послуги з реєстрації, перереєстрації транспортних засобів, видачі та обміну посвідчення водія.

Сервісні центри МВС повідомляють про графік роботи у святкові дні
 

Разом з тим нагадуємо, що запис до електронної черги тимчасово недоступний. Наразі проводяться роботи з технічного обслуговування відповідного обладнання. Про їх закінчення повідомимо додатково.

Під час проведення робіт, прийом громадян відбуватиметься за попереднім записом за телефонами вашого територіального сервісного центру МВС, або у порядку живої черги (за наявності вільних місць).

Більше інформації на сайті та за телефонами: +38 063 127 12 19; (0532) 59 14 99.


Регіональний сервісний центр ГСЦ МВС в Полтавській області


Схожі матеріали:
   Категорія: Зверніть увагу! | Переглядів: 169
Теги: святкові дні, графік роботи, Сервісні центри МВС | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ