Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Гребінківська ОТГ    Лубенська РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


02.02.2020

Що робити глядачам, чиї тарілки закодували. П’ять варіантів


Більшості телеглядачів варто бути готовими до додаткових витрат, щоб зберегти без змін своє телевізійне меню


У телеглядачів, які хочуть зберегти доступ до всіх супутниковим телеканалам після кодування сигналу 28 січня, є кілька варіантів дії.

Перший варіант - перейти на «офіційний супутник» і почати дивитися закодовані телеканали легально. Для цього глядачі повинні стати абонентом одного з двох офіційних операторів супутникового ТБ - Viasat або XtraTV і придбати відповідний тюнер (у обох операторів він коштує однаково - 1100 грн). Також потрібно буде укласти договір з оператором і вносити щомісячну абонплату, мінімальний розмір якої - 59 грн.
 

Що робити глядачам, чиї тарілки закодували. П’ять варіантів

 
«У нас взагалі немає інших супутникових ТВ-провайдерів: всі інші "померли" по дорозі до 2019 року. У цьому бізнесі багато поховали свої гроші, оскільки споживач не бажає платити за телебачення, коли можна отримувати його безкоштовно», - зазначив медіаексперт Олександр Глущенко.

Ряд доступних пристроїв дозволяє абонентам перемикатися між Viasat і XtraTV.

Також у глядачів залишається опція дивитися ті телеканали, які залишаться на супутнику в незакодованому вигляді. Мова йде про близько 90 каналів переважно інформаційного, регіонального та громадського спрямування.
 
«Інформаційного контенту у відкритому доступі сьогодні з надлишком. Зате після кодування буде дефіцит розважального контенту. Якщо сьогодні інформаційні та громадські медіа будуть давати більше розважального контенту (фільмів, серіалів), то, думаю, вони від цього тільки виграють і отримають нову аудиторію», - зазначив член Нацради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинский.

Третій варіант - перейти на Т2. Це дозволить користувачам одного разу заплативши за тюнер DVB-T2 отримає в середньому 32 канали цифрового ефірного ТБ в SD-якості. Більшість з них - ті самі 23 канали, які будуть закодовані на супутнику.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ще десять каналів можуть закодувати сигнал на супутнику

Також глядачам пропонують комбінувати способи споживання телевізійного контенту - закодовані канали дивитися в цифровому ефірі, а решта - в «відкритому супутнику». Для цього можна купити на додаток до супутникової антени ще й звичайну Т2-приставку і перемикатися вручну. Також глядачі можуть купити комбо-приймач, що сполучає в собі функції супутникового і Т2-ресивера.

В якості додаткової опції глядачам пропонують підключитися до IPTV через свого інтернет-провайдера або перейти на один з ОТТ-сервісів (яких в Україні близько десятка). Серед сервісів, які дозволяють легально дивитися закодовані телеканали, а також різні фільми і серіали - Megogo, OLL. TV, Divan. TV, Omega TV, YouTV, Sweet. TV, Prosto TV, Kyivstar TV, Volia Smart TV і Youtube, Ланет та інші.

Схожі матеріали:
👁 610
Категорія: Зверніть увагу!
Теги: Viasat, супутникові телеканали, телеглядачі, супутникове ТБ, кодування сигналу, XtraTV




Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ