Вторые блюда


/_pu/49/89378346.jpg
Запеченая говядина , мариновая в вине


/_bl/67/95356107.jpg

Компанії Apple, Amazon, Facebook, Google і Microsoft скупили безліч стартапів


Нові публікації у блогах
Гребінка у Facebook

13.02.2020

Що таке термінал збору даних

Виды терміналів збору даних
        Категорія: Прес-реліз
Термінал збору даних - цей портативний пристрій, що дозволяє розпізнавати штрих-коди на різних товарах

Термінал збору даних - цей портативний пристрій, що дозволяє розпізнавати штрих-коди на різних товарах. Він аналізує отримані дані, а потім перенаправляє їх на головний пристрій (комп'ютер або KKM).

Термінал збору даних виконує роль міні комп'ютера, який збирає і обробляє інформацію, що дозволяє оптимізувати внутрішні торгові процеси. Компанія "Клеверенс" пропонує Вам готовий професійний інструмент - термінал збору даних https://cleverence.in.ua/oborudovanie/terminaly-sbora-dannyh/ для ведення бізнес процесів.


Що таке термінал збору даних
 

Принцип роботи терміналу збору даних

Термінал збору даних вважається комп'ютером, тому що в конструкції апарату передбачений ресурс внутрішньої пам'яті і продуктивний процесор.

Пристрій об'єднує в собі дисплей (у деяких моделях він сенсорний), механізм для розпізнавання штрих-кодів і інших товарних міток, акумуляторну батарею, що забезпечує дистанційну роботу, а також вбудовану клавіатуру.

Нижче ми розглянемо принципи функціонування терміналу збору даних:
 
Користувач натискає курок, що запускає механізм сканування і наводить скануючий промінь на мітку, розташовану на товарі;

Пристрій прочитує позначення, а потім за допомогою процесора аналізує і розпізнає його;

На дисплеї відображається інформація, закодована штрих-кодом (найменування товару, виробник, кількість позицій складського залишку і т.д);

В якості підтвердження операції сканування, лунає звуковий сигнал.

Принцип роботи терміналу збору даних, так само як і перелік його можливостей, безпосередньо пов'язаний з типом пристрою.

Виды терміналів збору даних

Існують наступні типи:
 
Початкового класу - використовуються на складах і в невеликих точках роздрібних продажів, при цьому немає необхідності в його взаємодії з програмами товарного обліку або інтернетом. Для того, щоб відправити отримані дані на основний пристрій, треба під'єднати до нього сканер за допомогою кабелю;

Кишеньковий - пристрій має невеликі габарити і продуктивний процесор. Може передавати отримані дані через мережі Wi - Fi, GPS і Bluetooth. Об'єднує в собі можливості сканера, комп'ютера і смартфону. Застосовується для забезпечення потреб експедиторів, співробітників служби доставки і для забезпечення торгової діяльності роз'їзного характеру.

Повнорозмірний - має усі можливості кишенькового типу пристрою, при цьому конструкція оснащена повноцінною клавіатурою. Пристрій використовується на будівництвах, в нафтовидобувній промисловості, а також для оптимізації роботи складів.

З пістолетним руків'ям - облаштування цього типу мають високу продуктивність, удароміцні властивості і інтелектуальний інтерфейс. Сфера застосування включає будівельні висотні роботи, мережеві гіпермаркети, будівельні магазини, регіональні склади. Подібні термінали оснащені модулями безпровідного зв'язку, удароміцними властивостями і дальністю розпізнавання позначень до 10 метрів.

Носимий сканер - пристрій закріплюється на зап'ястку користувача, а скануюча частина надівається на його палець. Має велику дальність розпізнавання штрих-кодів, а також дозволяє звільнити руки. Навігація і управління здійснюється за допомогою голосових команд.

Транспортний - пристрій використовується для роботи в транспорті і на навантажувальних платформах. Виконано в удароміцному корпусі, не сприйнятливо до вібрацій, призначено для оприбутковування і відвантаження товарів, а також для оптимізації процесу збору постачань.

      Матеріали по темі:

 
 

Архів новин: 2020 » Лютий » 13     
     Категорія: Прес-реліз | Переглядів: 65 | Коментарів: 0
      Все про: термінал збору даних, термінал, збір даних


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:
Увійти   


ІНШІ ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ СТАТТІ/_pu/49/67984462.jpg Чому вівсянка - кращий сніданок? Плюс ідеї для корисних добавок в сніданкову кашу

/_pu/49/72223508.jpg Про прийняті зміни КМУ до постанови № 211 Гребінківське бюро інформує

/_pu/49/49798620.jpg 4 причини їсти огірки щодня

/_pu/49/87599006.jpg 5 простих способів уникнути глибоких зморшок

/_pu/49/60687333.jpg 5 натуральних способів фарбування волосся

/_pu/49/66660170.jpg 5 натуральних засобів для краси нігтів


 

/_pu/6/07694495.jpg
 
 
 
 
/_bl/67/21497741.jpg

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину.
ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно