Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Школа – мій затишний дім
З новою оргтехнікою вчителям зручніше готуватися до проведення уроків

Школа в селі – осередок культури, розвитку, чистоти. Вона завжди вабить до себе кожного, хто доторкнувся до її життя. Приємно пройтися прибраними класними кімнатами, охайно оформленими та озелененими коридорами. А як не завітати до шкільної їдальні, з  якої тягнуться чудові аромати смачних страв.

Для дітей школа – це другий дім, а він має бути таким, до якого хочеться іти з чудовим настроєм і задоволенням.

Слободо-Петрівську школу можна впевнено назвати саме так – затишний дім для кожного його мешканця. Тут всі вчителі та працівники намагаються створити всі умови для успішного розвитку учнів.


Школа – мій затишний дім


Вирішення шкільних проблем забезпечує Гребінківська міська рада. Кожного року у школі з’являється щось нове, що покращує мікроклімат. І цього року міська рада не залишилася осторонь: були придбані зручні парти та нові меблі для початкових класів (17312,00 грн.), сучасна класна дошка (11990,00 грн.) та розвиваючий килим (1670,00 грн.) допомагають швидше освоїтися першокласникам.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад 12 тисяч осіб цього року складатимуть ЗНО на Полтавщині

З новою оргтехнікою вчителям зручніше готуватися до проведення уроків. На прохання батьківського та учнівського колективів була придбана електрична плита (23400,00 грн.) та посуд в їдальню. Гарним сюрпризом стали закуплені канцтовари, медичні препарати та необхідний господарський реквізит.

Спільними зусиллями та тісною співпрацею можна досягти чудових результатів у вихованні підростаючого покоління.

Школа – мій затишний дім

 
Школа – мій затишний дім

 
Школа – мій затишний дім

Гребінківська міська рада


Схожі матеріали:
   Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 362
Теги: Гребінківщина, школа, село, Слободо-Петрівка, сучасна класна дошка | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ