Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


Тиждень фізичної культури. Олімпійський урок в Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Перед початком змагань учні школи пронесли олімпійський факел

Тиждень фізичної культури. Олімпійський урок в Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ст.07-12.09 в Тарасівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов Олімпійський тиждень. Всі учні були активними учасниками спортивних заходів. Розпочався тиждень із змагань по футболу між класами школи.

Результати футбольних матчів:

07.09-команда учнів 11 класу проти команди збірної команди 10 класу (рахунок 6:1)
08.09 - команда хлопців 11 класу проти збірної команди хлопців 9,10 класів (рахунок 2:2)
09.09-команда дівчат 11 класу проти команди дівчат 10 класу (рахунок 3:1)
10.09-збірна команда 8 класу проти збірної команди 5,6,7 класів (рахунок 5:1)

11.09 - Олімпійський урок, який розпочався з шикування всієї школи на території шкільного подвір’я. Учень 11 класу Голінський Б. здав рапорт учителю фізкультури Пісній Т.М. Після цього слово мав директор школи Лисенко М.А., який привітав учнів з тижнем фізкультури та здорового способу життя і наголосив на необхідності займатися спортом підростаючому поколінню, щоб зміцнювати своє здоров’я і гартувати силу волі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шана тим, хто вчить дружити з книгою

Потім учні були ознайомлені з програмою змагань, до якої входили стрибки в довжину з місця, підтягування (хлопці) та згинання і розгинання рук в упорі лежачи.

Перед початком змагань учні школи пронесли олімпійський факел. Бігли поетапно, передаючи факел з рук в руки. Завершив етап учень 11 класу, який приніс факел до місця призначення і розпочались змагання.

Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ступенів


Схожі матеріали:
   Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 778
Теги: Тарасівка, Олімпійський урок | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ