Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


01.02.2013
В області сформували кадровий резерв на посади голів райдержадміністрацій
До відбору «резервних керівників районів» цьогоріч поставилися вимогливо

В області сформували кадровий резерв на посади голів райдержадміністрацій

Заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій ПАРХОМЕНКО провів засідання конкурсної комісії по зарахуванню до кадрового резерву на посади І-ІІІ категорії.

 У Полтавській області 25 районів, у кожному з яких гілку виконавчої влади очолює голова райдержадміністрації. У резерві ж передбачається по дві особи на заміщення кожної з посад у разі вакансій.

 До відбору «резервних керівників районів» цьогоріч поставилися вимогливо й відповідально, вважає заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Валерій Пархоменко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Проблемні аспекти оренди земельного паю на Полтавщині

 «Люди, яких ми затвердили у резерві, повинні з відповідальністю поставитись до завдань, визначених у програмі Президента України Віктора Януковича «Україна для людей». Вони всі є фахівцями, мають належну освіту та організаторські здібності», – сказав Валерій Пархоменко.

news.poltava.info


Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 793
Теги: райдержадміністрація, полтавська область, Посада, Пархоменко, кадровий резерв | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ