Вторые блюда


/_pu/48/05372723.jpg
Пивные блины


































/_bl/66/92940112.jpg

Опитування показало, що 71% користувачів порахували нову версію сервісу краще за стару














Нові публікації у блогах








Гребінка у Facebook





20.11.2016

Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Рішеннями фахових журі визначено переможців
        Категорія: Шкільний екран
Вітаємо переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіадВідповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації № 96 від 03.10.2016 р. «Пропроведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2016-2017 навчальному році» 12 та 13 листопада 2016 року пройшов ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з екології, української мови та літератури, правознавства та інформатики.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тарасівська школа: Роль музейної педагогіки у національно-патріотичному вихованні

В олімпіадах взяли участь 140 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Рішеннями фахових журі визначено переможців. Ними стали:

Інформатика:

8 клас


І місце – Марченко Богдана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Северин Олександр, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

ІІІ місце – Єремчук Руслан, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ічанська О.Б.)

9 клас

І місце – Медвідь Анна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Комар П.Г.)

10 клас

І місце – Рябека Юрій, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Мойсеєнко Владислав, учень Гребінківської ЗОШ №4 (вч. Юрченко С.М.)

11 клас

І місце – Коломієць Микола, учень Гребінківської гімназії (вч. Степанець П.А.)

ІІ місце – Таран Анатолій, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Комар П.Г.)

ІІІ місце – Басюк Олександр, учень Гребінківської ЗОШ №4 (вч. Ічанська О.Б.)

Правознавство:

9 клас


І місце - Медвідь Анна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Хворостян О.О.)

               Юзупкіна Євгенія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Лимар І.Г.)

ІІ місце – Троян Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

ІІІ місце – Ткаченко Катерина, учениця Гребінківської гімназії (вч. Глібовець Н.М.)

10 клас

І місце – Язловський Дмитро, учень Гребінківської ЗОШ №4 (вч. Лимар І.Г.)

ІІ місце –Скакунова Каріна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Лимар І.Г.)

ІІІ місце – Шовкопляс Анастасія, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Литвиненко Н.В.)

11 клас

І місце – Бугар Олексій, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

               Руденко Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Зінченко Л.М.)

ІІ місце – Комар Яна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Терещенко О.М.)

ІІІ місце – Солошина Юлія, учениця Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Ділігул Ю.Ю.)

                   Казямир Артур, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Терещенко О.М.)

Екологія:

10 клас


І місце - Яценко Назар, учень Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

ІІ місце – Язловський Дмитро, учень Гребінківської ЗОШ №4 (вч. Отченко С.О.)

ІІІ місце – Маркова Наталія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Гапон Л.О.)

11 клас

І місце – Неживий Богдан, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Дяченко О.С.)

ІІ місце – Комар Яна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч.Отченко С.О.)

ІІІ місце – Троценко Наталія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Циганенко М.М.)

                     Сотченко Дарія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Шевченко С.О.)

Українська мова та література

7 клас


І місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІ місце -Зінченко Анна, учениця Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ (Лях Т.П.)

               Бесчаснова Аліна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

ІІІ місце – Калайтан Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Щербак В.О.)

                 Шпурик Тетяна, Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 (вч. Ільчук А.І.)

                 Лисенко Ангеліна, Короваївська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Лисенко Т.П.)

8 клас

І місце – Солдатенкова Жанна, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська А.О.)

ІІ місце – Козлова Діана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІІ місце – Марченко Богдана, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

                Пиж Марта, Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Редька Н.О.)

                 Чорна Софія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Калина Т.П.)

9 клас

І місце – Медвідь Анна Олексіївна, Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 (вч. Кузьменко Л.С.)

ІІ місце – Юзупкіна Євгенія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (Ільчук А.І.)

ІІІ місце – Мороз Тетяна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (Ільчук А.І.)

10 клас

І місце – Шевченко Владислава, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Жабровець Анастасія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІІ місце – Коломієць Анастасія, Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 (вч. Биковець Н.І.)

11 клас

І місце – Тищенко Софія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІ місце – Руденко Лілія, учениця Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.)

ІІІ місце – Довгаль Віктор, учень Гребінківської гімназії (вч. Устіловська Т.О.


 
 

Архів новин: 2016 » Листопад » 20     
     Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 604 | Коментарів: 0
      Все про: Переможці, Grebenka.com, школа, освіта, Uребінка, олімпіада






ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:
Увійти   


ІНШІ ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ СТАТТІ



/_pu/48/41134353.jpg Сицилия является самим лучшим туром на майские праздники

/_pu/48/58499268.jpg Види суцільних купальників

/_pu/48/62268696.jpg Отдых в санаториях Беларуссии - как интересно провести выходные

/_pu/48/41712948.jpg Йога для начинающих: несколько основных поз йоги

/_pu/48/57987538.jpg Как выбрать саженцы груши

/_pu/48/75135568.jpg Які звички дозволять виглядати доглянутою і молодою


 





/_pu/36/91570215.jpg

Роз’яснення надає головний спеціаліст відділу «Гребінківське БПД» Зоя Скляр







 
/_bl/66/14647777.jpg

Сучасні жалюзі на пластикові вікна - переваги і різновиди
 
 
 
 
/_bl/66/98790493.jpg

Команди змагалися у 4 видах випробувань




ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ




  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно