Вторые блюда


/_pu/49/40909596.jpg
Курино-тыквенная запеканка


































/_bl/67/95356107.jpg

Компанії Apple, Amazon, Facebook, Google і Microsoft скупили безліч стартапів














Нові публікації у блогах








Гребінка у Facebook





09.12.2016

Вітаємо переможців олімпіад з географії, хімії та фізики

За результатами роботи фахових журі визначено переможців
        Категорія: Шкільний екран
Вітаємо переможців олімпіад з географії, хімії та фізики26 та 27 листопада 2016 року в приміщеннях Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 та гімназії відбувся заключний ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з географії, хімії та фізики, участь в яких взяли 128 учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів району.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Відбувся ІІ етап XVII Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

За результатами роботи фахових журі визначено переможців:

 Географія

8 клас

І місце – Степанова Дар’я, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (Карпович С.П.)
ІІ місце – Козловська Неля, учениця Стукалівської ЗОШ І-ІІ ст. (Курочка О.А.)
ІІІ місце – Загірний Віталій, учень Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М.)
                 Коваленко Тетяна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (Карпович С.П.)
                 Лученко Таміла, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (Карпович С.П.)
                 Журавець Анастасія, учениця Гребінківської ЗОШ ст. №1(Кочерга Ю.В.)

9 клас

І місце – Пасічний Віталій, учень Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М.)
ІІ місце – Карабань Ілля, учень Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М.)
ІІІ місце – Бондаренко Богдан, учень Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М.)

10 клас

І місце – Кулик Олександр, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст.(Ященко С.П.)
ІІ місце – Коломієць Анастасія, учениця Гребінківської ЗОШ №2
               (Карпович Л.М.)
ІІІ місце – Маркова Наталія, учениця Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М.)

11 клас

І місце – Безгубенко Дмитро, учень Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М.)
ІІ місце – Руденко Лілія, учениця Гребінківської гімназії (Калайтан Н.М)
ІІІ місце – Рубан Анастасія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (Карпович С.П.)

Хімія

7 клас

І місце – Саган Дар’я, учениця Гребінківськоїгімназії (Циганенко М.М.)
ІІ місце – Гошко Ярослава, учениця Короваївської ЗОШ І-ІІІ ст.(Савенко Н.П.)
ІІІ місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (Шевченко С.О.)

8 клас

І місце – Марченко Богдана, учениця Гребінківської гімназії(Шевченко С.О.)
ІІ місце – Чуйченко Марина, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. ( Таран Г.І.)
ІІІ місце – Іванов Анатолій, учень Тарасівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Лисенко Н.К.)

9 клас

І місце – Юзупкіна Євгенія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (Шупрудько Л.С.)
ІІ місце – Довгаль Альона, учениця Гребінківської гімназії (Шевченко С.О.)
ІІІ місце – Сальник Софія, учениця Гребінківської гімназії (Шевченко С.О.)

10 клас

І місце – Язловецький Дмитро, учень Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4
             (Шупрудько Л.С.)
ІІ місце – Шовкопляс Анастасія, учениця Почаївської ЗОШ І-ІІІ ст. (Таран Г.І.)
ІІІ місце – Шевченко Владислав, учень Гребінківської гімназії (Циганенко М.М.)

11 клас

І місце – Неживий Богдан, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст.(Дяченко О.С.)
ІІ місце – Котляревська Діана, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4
               (Шупрудько Л.С.)
ІІІ місце – Комар Яна, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (Шупрудько Л.С.)

Фізика

7 клас
ІІ місце – Богославець Оксана, учениця Гребінківської гімназії (Носов О.М.)
ІІІ місце – Бедров Олексій, учень Гребінківської гімназії (Носов О.М.)

8 клас

ІІ місце – Корж Марія, учениця Гребінківської гімназії (Носов О.М.)
ІІІ місце – Острянська Юлія, учениця Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. (Нежива Н.В.)

9 клас

ІІ місце – Сальник Софія, учениця Гребінківської гімназії (Носов О.М.)
ІІІ місце – Троян Вікторія, учениця Гребінківської гімназії (Носов О.М.)
ІІІ місце – Левченко Андрій, учениця Гребінківської гімназії (Носов О.М.)

10 клас

ІІ місце – Терещенко Алла, учениця Кулажинсьої ЗОШ І-ІІІ ст. (Нежива М.В.)
ІІІ місце – Язловецький Дмитро, учень Гребінківської ЗОШ №4 (Юрченко С.М.)

11 клас

І місце – Прудченко Андрій, учень Слободо-Петрівської ЗОШ І-ІІІ ст. (Олійник Н.В.)
ІІ місце – Неживий Богдан, учень Кулажинської ЗОШ І-ІІІ ст. ( Нежива М.В.)
ІІІ місце – Фай Вікторія, учениця Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст.№4 (Юрченко С.М.)


 
 

Архів новин: 2016 » Грудень » 8     
     Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 582 | Коментарів: 0
      Все про: ФІЗИКА, географія, хімія, олімпіада






ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:
Увійти   


ІНШІ ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ СТАТТІ



/_pu/49/92147400.jpg Активный отпуск в горах: советы для начинающих

/_pu/49/77142408.jpg Ідеально рівна шкіра: як позбавитися від пігментації

/_pu/49/67984462.jpg Чому вівсянка - кращий сніданок? Плюс ідеї для корисних добавок в сніданкову кашу

/_pu/49/72223508.jpg Про прийняті зміни КМУ до постанови № 211 Гребінківське бюро інформує

/_pu/49/49798620.jpg 4 причини їсти огірки щодня

/_pu/49/87599006.jpg 5 простих способів уникнути глибоких зморшок


 





/_pu/6/12292240.jpg








 
/_bl/68/96989052.jpg

Услуги по нанесению дорожной разметки
 
 
 
 
/_bl/67/21497741.jpg

Уроки проходитимуть щодня, з понеділка по п’ятницю, до кінця карантину.




ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ




  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно