Архів новин    Актуально    Шкільний екран    Зверніть увагу!    Соціальний захист     Міська рада    Районна рада     РДА    Прес-реліз    Технології    Новини Полтавщини TV   


18.02.2019
З 1 березня відбудеться масштабне підвищення пенсій
Всі розрахунки будуть проводити індивідуально

З 1 березня відбудеться масштабне підвищення пенсійОдним із нововведень пенсійної реформи, яка почала «працювати» в Україні з 1 жовтня 2017 року, стало запровадження автоматичної індексації пенсій. Тобто, законом було заплановане щорічне підвищення пенсій з 1 березня, яке не залежатиме ані від рішень Кабінету міністрів, ані від рішень парламенту, повідомляє Головне управління Пенсійного фонду України в Полтавській області.

Формула масштабного підвищення пенсій, яке розпочнеться 1 березня, передбачена законом і враховує такі показники, як рівень інфляції та темп росту середньої зарплати. Зокрема, береться пенсія, розрахована у відповідності із законом про загальнообов’язкове пенсійне страхування, підвищується на 50 % від зростання середньої зарплати за попередній рік і додається 50% від інфляції за попередній рік. У 2019-2020 роках будуть враховуватися показники за один попередній рік, з 2021 року — за три попередні роки.

Всі розрахунки будуть проводити індивідуально, з урахуванням того, чи має пенсіонер різні надбавки і доплати, який у нього стаж роботи і якою була зарплата, тому підвищення будуть неоднаковими для усіх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гребінці переглянуть тариф на централізоване теплопостачання

Березневе підвищення торкнеться практично тих самих пенсіонерів, яким підвищували пенсії у жовтні 2017 року, – а це близько 400 тис. мешканців Полтавщини, або майже 90 % загального контингенту. За попередніми підрахунками, зробленими у Головному управлінні, пенсійні виплати в результаті індексації можуть зрости, в середньому, приблизно на 237 грн. А додаткові щомісячні видатки на виплату пенсій в області збільшаться на 87,3 млн грн.

У державному бюджеті України на 2019 рік передбачається достатній ресурс для проведення індексації пенсій українцям і збільшення пенсій військовим.

Схожі матеріали:
   Категорія: Актуально | Переглядів: 442
Теги: розрахунки, підвищення пенсій, пенсія | Рейтинг: 0.0/0Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

СВІЖІ ПУБЛІКАЦІЇ