Выпечка


/_pu/49/18771731.jpg
Обалденные блины из картофеля


































/_bl/67/95356107.jpg

Компанії Apple, Amazon, Facebook, Google і Microsoft скупили безліч стартапів














Нові публікації у блогах








Гребінка у Facebook





04.12.2018

Змагання з легкої атлетики серед школярів Гребінківського району та Гребінківської ОТГ

В змаганнях взяли участь 13 команд
        Категорія: Шкільний екран
Змагання з легкої атлетики серед школярів Гребінківського району та Гребінківської ОТГ1 грудня 2018 року в легкоатлетичному манежі Центрального міського стадіона відбулися змагання з легкої атлетики серед школярів Гребінківського району та Гребінківської ОТГ юнаків та дівчат 2001-2003, 2004-2005 років народження.

В змаганнях взяли участь 13 команд.

Учасників змагань вітали начальник відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської райдержадміністрації Н.С.Носова, начальник відділу освіти виконавчого комітету Гребінківської міської ради В.П.Мороз та директор Гребінківської дитячо-юнацької спортивної школи В.П. Чернявський.

В особистому заліку з бігу на 60 м

серед дівчат 2004-2005 р.н.:
І місце посіла Садова Вікторія (Гребінківська гімназія);
ІІ місце - Козін Вікторія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Лещенко Катерина (Філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед дівчат 2001-2003 р.н.:
І місце - Баранівська Вікторія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Зінченко Марія (Гребінківська гімназія);
ІІІ місце - Вінічук Наталія (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

серед юнаків 2004-2005 р.н.:
І місце - Кравченко Олександр (Короваївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІ місце - Черновол Дмитро (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Завадський Костянтин (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед юнаків 2001-2003 р.н.:
І місце - Байовський Станіслав (Гребінківська гімназія);
ІІ місце - Литвиненко Сергій (Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Тимофієв Руслан (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

у стрибках у довжину з розбігу  

серед дівчат 2004-2005 р.н.:
І місце - Садова Вікторія (Гребінківська гімназія);
ІІ місце - Козін Вікторія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Півторацька Каріна (Гребінківська гімназія);

серед дівчат 2001-2003 р.н.:
І місце - Баранівська Вікторія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Зінченко Марія (Гребінківська гімназія);
ІІІ місце - Вінічук Наталія (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

серед юнаків 2004-2005 р.н.:
І місце - Курило Денис (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Завадський Костянтин (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Закревський Олександр (Філія Мар'янывська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед юнаків 2001-2003 р.н.:
І місце - Тимофієв Руслан (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Байовський Станіслав (Гребінківська гімназія);
ІІІ місце - Стрілець Олег (Рудківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

у стрибках у висоту

серед дівчат 2004-2005 р.н.:
І місце - Пісня Софія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Гавриленко Юлія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Шестопал Анастасія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед юнаків 2004-2005 р.н.:
І місце - Курило Денис (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед юнаків 2001-2003 р.н.:
І місце - Гребенюк Олександр (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Даценко Антон (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Запорожець Владислав (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

у штовханні ядра

серед дівчат 2004-2005 р.н.:
І місце - Карпуніна Катерина (Філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 1 Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Кушнір Руслана (Короваївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Терещенко Ольга (Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

серед дівчат 2001-2003 р.н.:
І місце - Горяна Анна (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІ місце - Ясинська Анна (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Пунько Таїсія (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

серед юнаків 2004-2005 р.н.:
І місце - Мусієнко Ярослав (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІ місце - Кравченко Олександр (Короваївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Левченко Данило (Філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед юнаків 2001-2003 р.н.:
І місце - Розанов Олександр (Гребінківська гімназія);
ІІ місце - Демченко Олег (Овсюківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Пушлін Андрій (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів).

з бігу на 600 м

серед дівчат 2004-2005 р.н.:
І місце - Андрущенко Альона (Філія Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів № 2 Опорного закладу Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Велика Юлія (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІІ місце - Матіюк Марія (Гребінківська гімназія);

серед дівчат 2001-2003 р.н.:
І місце - Миронченко Аліна (Короваївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІ місце - Коваль Владислава (Кулажинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Ясинська Анна (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);

з бігу на 800 м

серед юнаків 2004-2005 р.н.:
І місце - Великий Дмитро (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);
ІІ місце - Остапенко Юрій (Слободо-Петрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Шевченко Данило (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4);

серед юнаків 2001-2003 р.н.:
І місце - Литвиненко Сергій (Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІ місце - Буряк Роман (Тарасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів);
ІІІ місце - Мельник Максим (Опорний заклад Гребінківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 4).

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

 

Змагання з легкої атлетики серед школярів

 

Змагання з легкої атлетики серед школярів

 

Змагання з легкої атлетики серед школярів

 

Змагання з легкої атлетики серед школярів

 

Змагання з легкої атлетики серед школярів



 
 

Архів новин: 2018 » Грудень » 4     
     Категорія: Шкільний екран | Переглядів: 419 | Коментарів: 0
      Все про: легка атлетика, змагання, ОТГ, Гребінка, Гребінківщина, школярі






ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:
Увійти   


ІНШІ ЦІКАВІ ТА КОРИСНІ СТАТТІ



/_pu/49/23175871.jpg Ремонт турбін: куди можна віддати турбокомпресор на якісний ремон?

/_pu/49/96463361.jpg Узоры для вязания спицами

/_pu/49/42296496.jpg Експерти розповіли, як перебити запах цибулі і часнику

/_pu/49/13372427.jpg Какое мужское белье нравиться девушкам? Обзор моделей магазина Pysik

/_pu/49/84911187.jpg Шьем все или преимущества, которые дает швейная машина Singer

/_pu/49/41717308.jpg Де купити гель-лаки недорого?


 





/_pu/14/08277974.jpg

Неудачно подобранное белье – не только враг твоего комфорта







 
/_bl/67/73936823.jpg

Пользу такого мероприятия как дезинфекция от вирусов невозможно переоценить
 
 
 
 
/_bl/67/12071603.jpg

“Державна підсумкова атестація учнів 4-х та 9-х класів буде скасована”, – повідомила в.о. міністра освіти.




ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ




  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно