...

МЕНЮ

Авто [8]
Бізнес послуги [1]
Будівництво (послуги) [0]
Будівництво (продукція) [35]
Готелі, хостели, апартаменти [0]
ЗМІ [0]
Зоосвіт [4]
Комп'ютери, інтернет [2]
Краса та здоров'я [2]
Курси, тренінги, навчальні заклади [2]
Меблі [2]
Медицина, здоров'я [23]
Міські служби [3]
Мобільний зв'язок та телекомунікації [0]
Оптові бази, склади, ринки [0]
Организації та представництва [1]
Охоронні послуги, безпека [0]
Перевезення [1]
Побутова техніка [13]
Послуги [5]
Святкові послуги [10]
Сільське господарство [0]
Спорт [1]
Таксопарки [1]
Творчість [0]
Торгівля, товари [0]
Туризм і відпочинок [0]
Ювелірні вироби [10]

ДОДАТИ СВОЮ КОМПАНІЮ
загрузка...

Гребінка у Facebook

Довідник підприємств Гребінки - організації і компанії
Популярні компанії у Гребінці   
Сайт відділу освіти, молоді та спорту Гребінківської районної державної адміністрації.

Сайт відкритий для цікавих пропозицій, генерації нових ідей, обміну думками щодо удосконалення галузі освіти в районі.

Вікна, жалюзі   
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Гребінківського району. Сайт Мар'янівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відкрито
3 лютого 2012 року.
Контактна інформація:поштова адреса - 37412, вул. Леніна, 34-а,с. Мар'янівка Гребінківського району Полтавської області;
тел.(05359) 93-4-57, E-mail: skola-mar@ukr.net
   
Майорщинська ЗОШ І-ІІІступенів. Коли у селі відкрили новозбудовану Покровську церкву 1900 р.(дерев'яну), яка була приписана до Різдва Богородицької церкви м.Пирятина, то виникла необхідність і в школі, яка в першу чергу чергу, готувала б "служителів" цієї церкви. В І905-1906р.р. вона була кращою церковно-парафіяльною школою  в окрузі.  Після революції 1917 р. ця школа стає чотирикласною, бо метою нової влади було подолання неграмотності. Після закінчення Великої Вітчизняної війни 1945 р. Майорщинська чотирикласна школа стає семирічкою. Пізніше семирічка стала восьмирічкою, і лише після відкриття новозбудованого приміщення у 1981 р. школа стає десятирічкою, а потім і одинадцятирічкою.
   
Сайт міста Пирятин
Новини Пирятина, ТРК Пирятин онлайн, життя Пирятина, фото пирятинців,жителі Пирятина, форум, рибалка.
piryatin-life.ucoz.net-Пирятин
   
Добро пожаловать на официальный сайт Елены Белоконь!
Елена Алексеевна Белоконь родилась в поющей и дружной семье. Еще с детства она влюбилась в украинскую песню, которую слышала от мамы. Первые шаги Елены на сцене были вместе с мамой. Это мама передала ей свою любовь к украинской народной песне.

Ее песни - это гимн всему тому к чему девочка так искренне прикипела душой с детства.
   
Місто Гребінка Полтавської області, істория міста Гребінка, все про Євгена Павловича Гребінку, довідкова інформация по місту, гребінківський район, села району


загрузка...

 

ДОВІДНИК ПІДПРИЄМСТВ ГРЕБІНКИ

Цікаво, чи можна знайти найповніший перелік підприємств Гребінки в Інтернеті? Так, можна. Довідник підприємств Гребінки на Grebenka.com надає всю необхідну інформацію про компанії чи організації нашого міста. Наш сервіс дозволяє знайти необхідну компанію за лічені хвилини. Якщо ви хочете, щоб про вашу фірму дізналася маса людей – ми вам в цьому допоможемо. Достатньо вказати інформацію про види діяльності фірми, контактні дані (адресу та телефон) і вибрати відповідну рубрику, де буде представлена інформація. Якщо ваша компанія присутня у списку довідника, то це гарантує вам отримання великої кількість потенційних клієнтів і, як результат, бурхливий розвиток і процвітання вашої компанії. Не варто зволікати! Розміщуючи інформацію у довіднику Grebenka.com, ви можете бути повністю впевненим в успішному розвитку своєї справи!

Для тих підприємців, чия фірма ще не ввійшла до нашого каталогу, сервіс пропонує додати її. Зробити це можна через кнопку «додати свою компанію». На нашому сайті є можливість не тільки створили повний опис виду діяльності, а і додати фотографії, прайси, логотип, за яким компанія легко упізнається. Якщо додати повну адресу організації, то користувач зможе побачити її розташування на мапі міста Гребінка. Для вас, підприємці, існує послуга по створенню індивідуального дизайну сторінки. Наші фахівці зроблять все, щоб ваші клієнти знаходили вас без перешкод не тільки в каталогу, а і в мережі інтернет загалом. Довідник підприємств Гребінки – це повноцінна альтернатива власному сайту фірми.

Наш каталог на Grebenka.com дає можливість користувачам залишити відгук про товар, послугу, або сервіс, які надають організації. Потенційний споживач завжди може ознайомитися з ними, та вирішити, чи варто купувати продукт в фірмі, або пошукати іншу. Підприємці, завдяки відгукам, можуть покращити обслуговування, перевірити якість товару, або послуг, контролювати роботу працівників.

Довідник на нашому сайті має декілька можливостей пошуку. По-перше, користувачі можуть знайти підприємство за ключовим словом. По-друге, на сторінці існує зручний рубрикатор, де кожна організація віднесена до окремої категорії, в залежності від виду діяльності. Ми зробили все можливе, щоб з нашим ресурсом користувачі могли швидко знайти потрібну інформацію. Більше не треба переглядати купу сторінок в інтернеті, все потрібне ви знайдете на сторінці нашого сайту.
 
 
Нещодавно додані компанії Гребінки:

 
 
 
загрузка...
 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно

  Яндекс.Метрика