...
загрузка...

Гребінка у Facebook 

Довідник підприємств Гребінки - організації і компанії
Авто » Автошколи


ДОДАТИ СВОЮ КОМПАНІЮ


TOP-10Гребінківська автомобільна школа ТСО України (ДТСААФ)

01.07.2015, 12:44

Сільгосптехніка, Гребінківська філія "АВТОТРАКТОРНІ ЗАПЧАСТИНИ"

Навчальний заклад громадського об'єднання Гребінківська автомобільна школа ТСО України (ДТСААФ), що знаходиться за адресою: м. Гребінка вул. Магістральна, 44

Телефон:
(095) 845-00-51
(067) 285-62-23
(066) 075-05-96
        9-10-02
проводить набір учнів по підготовці водіїв категорій:
• «А» - водії мотоциклів;

• «А1» - водії мотороллерів та скутерів;

• «В» - водії легкових автомобілів;

• «С» - водії вантажних автомобілів;

• «СЕ» - водії вантажних автомобілів з причепами.
А також надає послуги по перепідготовці водіїв для відкриття нижчих категорій..

На наших заняттях:
- вивчення загальних принципів будови автомобіля;
- вивчення основ безпеки дорожнього руху;
- початкові знання з надання першої медичної допомоги;
Довідки за тел.:
(095) 845-00-51
(067) 285-62-23
(066) 075-05-96
        9-10-02
 

 

Як правильно обрати автошколу, або то про неї потрібно знати

Ви вирішили отримати права на водіння автомобіля !?

Ви хочете з першого дня після отримання прав впевнено рухатися по дорогам!!?

Вам потрібно правильно обрати автошколу де за час навчання в ній, Вас навчать правилам дорожнього руху та впевненому водінню автомобіля , а підсумком; знань буде отримання ведійського посвідчення з першого заліку.

Що потрібно знати при виборі автошколи?

По перше: З Вами повинні заключит договір, де чі тко прописано кількість навчальних,теоретичних та практичних годин.

Наприклад: навчання на категорію «В» легковий автомобіль - це 100 годинний курс теоретичних занять , та 40 годинний курс практичного водіння . | Теоретичні та практичні години викладаються згідно плану та методик які прописані законодавчо.

Ніяке зменшення терміну навчання з використання спеціальних, пропозицій та і піар методик не допустимо. Більш за все - це говорить про те що навчальний заклад зацікавлений не в кваліфікаційній підготовки водіїв, а лише в отриманні коштів.

По друге: Вартість навчання не може змінюватися і якщо в рекламних оголошеннях вона вказується малою та привабливою, то практичне водіння вимагає витрат на пальне і як правило в рекламі про це ні слова. Тому уточнюйте повну остаточну вартість навчання. Саме повна вартість і повинна фіксуватися договором:.

1 останнє: ТІ.ам я гайте час витрачений на навчання повинен раз і назавжди дати Вам впевненість за кермом: на все життя.Посвідчення водія не є гарантією Вашої впевненості на дорозі, якщо Ви дійсно не вчились, або не правильно обрали автошколу.
 
Автошколи | Рейтинг: 5.0/1


Всего комментариев: 0
Имя *:
Email:
Код *:

 

ДОВІДНИК ПІДПРИЄМСТВ ГРЕБІНКИ

Цікаво, чи можна знайти найповніший перелік підприємств Гребінки в Інтернеті? Так, можна. Довідник підприємств Гребінки на Grebenka.com надає всю необхідну інформацію про компанії чи організації нашого міста. Наш сервіс дозволяє знайти необхідну компанію за лічені хвилини. Якщо ви хочете, щоб про вашу фірму дізналася маса людей – ми вам в цьому допоможемо. Достатньо вказати інформацію про види діяльності фірми, контактні дані (адресу та телефон) і вибрати відповідну рубрику, де буде представлена інформація. Якщо ваша компанія присутня у списку довідника, то це гарантує вам отримання великої кількість потенційних клієнтів і, як результат, бурхливий розвиток і процвітання вашої компанії. Не варто зволікати! Розміщуючи інформацію у довіднику Grebenka.com, ви можете бути повністю впевненим в успішному розвитку своєї справи!

Для тих підприємців, чия фірма ще не ввійшла до нашого каталогу, сервіс пропонує додати її. Зробити це можна через кнопку «додати свою компанію». На нашому сайті є можливість не тільки створили повний опис виду діяльності, а і додати фотографії, прайси, логотип, за яким компанія легко упізнається. Якщо додати повну адресу організації, то користувач зможе побачити її розташування на мапі міста Гребінка. Для вас, підприємці, існує послуга по створенню індивідуального дизайну сторінки. Наші фахівці зроблять все, щоб ваші клієнти знаходили вас без перешкод не тільки в каталогу, а і в мережі інтернет загалом. Довідник підприємств Гребінки – це повноцінна альтернатива власному сайту фірми.

Наш каталог на Grebenka.com дає можливість користувачам залишити відгук про товар, послугу, або сервіс, які надають організації. Потенційний споживач завжди може ознайомитися з ними, та вирішити, чи варто купувати продукт в фірмі, або пошукати іншу. Підприємці, завдяки відгукам, можуть покращити обслуговування, перевірити якість товару, або послуг, контролювати роботу працівників.

Довідник на нашому сайті має декілька можливостей пошуку. По-перше, користувачі можуть знайти підприємство за ключовим словом. По-друге, на сторінці існує зручний рубрикатор, де кожна організація віднесена до окремої категорії, в залежності від виду діяльності. Ми зробили все можливе, щоб з нашим ресурсом користувачі могли швидко знайти потрібну інформацію. Більше не треба переглядати купу сторінок в інтернеті, все потрібне ви знайдете на сторінці нашого сайту.
 
 
Нещодавно додані компанії Гребінки:

 
 
 
загрузка...
 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно

  Яндекс.Метрика