Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Здоров'я і медицина » Травмы
Травмы
morozkin211
Андрей Морозов
Дата: Вівторок, 09.02.2016, 20:08 | Сообщение # 1


Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
Чимало жителів Гребінки отримавши переломи кісток, різного роду травми які потребують операцій звертаються в Золотоніську лікарню Черкаської області, мотивуючи це тим, що там лікують зовсім по іншому, там лікарі - специ. Чи насправді це так? І чому не в Лубнах де ближче і зручніше добиратись?
 
vantey
Дата: Субота, 28.05.2016, 20:48 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Доброго дня! Почав займатися бігом (пробіжки щодня по 5-10 км.).Нещодавно з'явилися нестерпні болі в області нижче литок ( але не м'язи, можливо окістя або вени) починається після того, як пробіжу 1,5-2 км. Взуття не проф., але хороше, бігаю по асфальту, іноді по гумі. Останнім часом стало часто зводити литки ( м'язи прямо провалюються - дуже неприємні відчуття). Раніше цього не було. У кого було щось на таке схоже? Порадьте до якого лікаря звернутися?
 
Mac
Дата: Четвер, 10.11.2016, 01:44 | Сообщение # 3


Группа: Гости





Цитата morozkin211 ()
Чимало жителів Гребінки отримавши переломи кісток, різного роду травми які потребують операцій звертаються в Золотоніську лікарню Черкаської області, мотивуючи це тим, що там лікують зовсім по іншому, там лікарі - специ. Чи насправді це так? І чому не в Лубнах де ближче і зручніше добиратись?


У райцентрі Золотоноша працює,  кращий ортопед в Україні, що спеціалізується по колінах. До нього їдуть спортсмени з усієї країни.Звичайно, мат.частина в лікарні залишає бажати кращого, але фахівці є. Проблема тільки в тому, щоб знати їх здібності і зробити правильний вибір.
 
Гребінківський форум » Тематичні розділи » Здоров'я і медицина » Травмы
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: