Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Наші діти » Дівчатка, порадьте з подарунком для дочки (Що подарувати дочці, якій чотири роки?)
Дівчатка, порадьте з подарунком для дочки
Tanjusja_ja
Дата: Середа, 05.12.2018, 01:48 | Сообщение # 1


Группа: Гости





Дівчатка, ось не за горами і зимові свята, час ялинки, подарунків...а що Ви даруватимете своїм хлоп'ятам?

Так вийшло, що у нас з грудня одні свята, Миколая, Новий рік, Різдво, день ангела дочки, її день народження (4 роки) і я взагалі втрачаюся з подарунками. Чому?! Та тому що у нас все є, а чого немає, тим вона не цікавиться! На даний момент її інтереси, це -телефон та ігри, телефон купувати ще не збираюся, не хочу, що б вона їм повністю забивала собі голову, а ігри...є у нас різні набори доктора, кухаря, пупси, ляльки, тобто, вона і кухар, і доктор, і мама і тд.тп. 

У мене конкретно нічого не просить, у діда Мороза, теж. Як таких великих, конкретних захоплень немає (малює, лише, машинками грає, але це усе помалу і все у нас є) новими іграшками зазвичай грає тиждень-два і забуває про них. 

Упаковки з цукерками вже прикупила, а ось що до них?

Звичайно багато хто може написати, що дитині буде досить і цукерок, але доки у мене є така фінансова можливість, хочеться порадувати чимось дитину.

Сподіваюся на Вашу допомогу і адекватні поради.
 
Гість
Дата: Неділя, 16.12.2018, 21:33 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Доброго вечора. Можемо порадити настільні ігри. Це не тільки чудовий подарунок, але й гарний привід поспілкуватися з дитиною, зрозуміти хід її думок.
 
XRumerTest
Дата: Понеділок, 28.01.2019, 08:32 | Сообщение # 3


Группа: Гости





Hello. And Bye.
 
petrrovvvv
Petr Petrovv
Дата: Середа, 13.02.2019, 18:09 | Сообщение # 4


Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Сейчас в моде куклы Лол, должно обязательно понравиться.
 
ulanabrecka
Дата: Середа, 27.05.2020, 02:55 | Сообщение # 5


Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
я тоже сразу подумала об этой кукле Лол
 
Alexandr3213
Саша Порнух
Дата: П`ятниця, 26.01.2024, 11:31 | Сообщение # 6


Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Советую выбирать подарки с интересов. Я бы например не отказался от удилища или прочьих вещей для рыбалки. cool
 
ped4enko
Дата: П`ятниця, 23.02.2024, 14:31 | Сообщение # 7


Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
різні "расходніки" для малювання теж ок
 
Гребінківський форум » Форум Гребінки » Наші діти » Дівчатка, порадьте з подарунком для дочки (Що подарувати дочці, якій чотири роки?)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: