Форум Grebenka.com
[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Гребінківський форум » Форум-опитування » ОПИТУВАННЯ: Благоустрій Гребінки » Чи потрібно проводити «антиспалювальні» рейди в Гребінці? (Спалювання листя в Гребінці)
Чи потрібно проводити «антиспалювальні» рейди в Гребінці?
Чи потрібно проводити «антиспалювальні» рейди в Гребінці?
1.Так потрібні![ 7 ][77.78%]
2.Ні не потрібні![ 2 ][22.22%]
Усього відповідей: 9
Admin
Grigoria Slipak
Дата: Вівторок, 04.04.2017, 23:20 | Сообщение # 1


Группа: Администраторы
Сообщений: 58
Статус: Offline
Згідно з «Правилами благоустрою території Гребінки», затвердженими рішенням міської ради, забороняється складувати опале листя на прибудинкових територіях, а також поряд з майданчиками для тимчасового накопичення відходів. Спалювання листя не допускається. Як відомо, за це можна отримати штраф. То ж чи потрібно проводити «антиспалювальні» рейди в Гребінці?



Прикрепления: 2944313.jpg (104.4 Kb) · 8195933.jpg (153.4 Kb)
 
marepMILT
Дата: Четвер, 15.11.2018, 05:31 | Сообщение # 2


Группа: Гости





Я думаю, що спалювання листя не допустима річ, особливо в зоні міста. Як відомо, за це можна отримати штраф, але на жаль жодного штрафника так і не оприлюднено. А місто як диміло , так і димить.
 
RolandHoild
Дата: Неділя, 18.11.2018, 07:20 | Сообщение # 3


Группа: Гости





Потрібно
 
AndrewBeext
Дата: Понеділок, 19.11.2018, 10:36 | Сообщение # 4


Группа: Гости





Хочеться, щоб кожен не був байдужим як до довкілля, так і до власного здоров'я і не забувати щоразу, коли бачите спалювання листя або трави, викликати поліцію Гребінки.
 
MontyDus
Дата: Неділя, 25.11.2018, 04:25 | Сообщение # 5


Группа: Гости





Або пожежників. Щоб увесь двір залили водою і мало не показалось. Рятівники я думаю постараються, не економлячи так водички
 
Гість
Дата: Субота, 27.07.2019, 07:02 | Сообщение # 6


Группа: Гости





Листя палили завжди і ніколи раніше не виникало це питання. Нічого страшного в цьому нема. Не будьте такі привередливі
 
Гребінківський форум » Форум-опитування » ОПИТУВАННЯ: Благоустрій Гребінки » Чи потрібно проводити «антиспалювальні» рейди в Гребінці? (Спалювання листя в Гребінці)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:
Нова відповідь
Ім`я:
Текст повідомлення:
Код безпеки: