загрузка...

Шановні жителі та гості міста!
Просимо не забувати про "Право на повагу до гідності та честі" (Стаття 297.)
Останні коментарі

Список кандидатів в мери. Гребінка-2015 no
Та за нього пирожки мамка пекти буде, вона справиться, а він звіс...

Список кандидатів в мери. Гребінка-2015 no
Цікаво, як той же Мокроусов збирається це вирішити?
Міськи...

Список кандидатів в мери. Гребінка-2015 no
Так це ЗРАДА чи ПЕРЕМОГА?

Список кандидатів в мери. Гребінка-2015 no
Звісно як кажуть клієнти, у СИРНИКА буфет у поряді на запутях, го...


Нові публікації у блогах

Гребінківський форум

Погода, Новости, загрузка...

Где вы планируете провести отпуск?

Всего ответов: 103ЗНАМЕНИТЫЕ ЛЮДИ ГОРОДА И КРАЯ

 
Поиск:   
Ярослава Василівна Руденко (Кривошеєва)

Ярослава Руденко

(народилася 27 січня 1989 року)

Співачка, Заслужена артистка України

 
Я весела й жартівлива,дівка шустра неспесива!
 Де не йду то й все співаю,хто не йде-всіх зачіпаю!
 Хлопці всі мені байдуже-бо я Грицька люблю дуже!!!

Ярослава Василівна Руденко народилася 27 січня 1989 року у селі Рудка Гребінківського району на Полтавщині.

Із самого раннього дитинства співала. Спершу із своєю бабусею українських народних пісень, потім на районній сцені, а нині на великих сценах України та її межами.

У рідному селі Ярослава навчалася до дев’ятого класу, а потім сім’я переїхала в Гребінку. Там навчалася в гімназії, займалася вокалом, грою на фортепіано, співала в хорі Гребінківського депо.

Любов до України давала силу Ярославі завойовувати столицю.Саме там розпочався її творчий професійний шлях.Багато музичних професійних навиків Ярослава здобула працюючи в хорі імені Г.Верьовки.Бо саме в цьому колективі панує і живе народна пісня.Співала в тріо,та ансамблі під кервництвом Сусанни Карпенко (художній керівник ансамблю Божичі) при хорі Г.Верьовки.
     
Потім співачка іде працювати в Ансамбль Збройних Сил України солісткою (2009рік).В цьому колективі Ярослава створила свій стиль і напрямок у творчості. Цей колектив прославлений не тільки в Україні а і за її межами! Неодноразово брав участь у телевізійних проектах. Тому для Ярослави велика честь співати в ньому!
     
Ярослава нині паралельно працює і в Національній Філармонії України (2012рік). Саме тут кожен співак чи співачка мріяли б працювати,так і Ярослава.Оскільки під керівництвом художнього керівника В. А. Лукашова-народна пісня буде невмируща і звучатиме ще довго-довго!
     
Ярослава є лауреатом Всеукраїнських та Міжнаподних конкурсів, займається відродженням та популяризацією української народної пісні. Нагороджена Міністром Оборони України медаллю "За сприяння розвитку Збройних Сил України"(2010рік). Ярослава працює також над організацією благодійних концертів по селах!
 
В 2012 році співачка робила свої концерти в Бєлграді та чудовому місті Ларнака (Кіпр). А 20 квітня 2012 року у Києві. Цей сольний концерт для співачки був знаковим! Гостями концерту були: Герой України - А.Паламаренко, Микола Луків, Ірина Кириліна Віктор Женченко.Ведучі концерту- Заслужена артистка України Оксана Антонюк та Заслужений артист України Анатолій Гнатюк. Із Анатолієм Ярослава заспівала дуетом пісню "Качечка".

Пролунали і фольклорні пісні Ярослави розом з колективом Божичі. Найсильнішою підтримкою в концерті для Ярослави став її рідний колектив - Ансамбль Збройних Сил під керівництвом Дмитра Антонюка! Та без ідеї автора проекту - Генерала-майора Служби Безпеки України,Кандидата юридичних наук - РУДЕНКА ГРИГОРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА концерту б не відбулося! Саме він зкомпонував та запропонував зробити сольний концерт Ярослави в такій стилістиці.
      
Ярослава любить свою родину і Україну! Тому всі її пісні линуть від душі щиро і сердечно. І як справжня полтавчанка, Ярослава, береже українські традиції та пісні! В Ярослави у репертуарі домінують українські народні пісні, але є і авторські.Співачка працює над урізноманітненням свого репертуару,створенням нових дуетів та сценічних образів!То ж поки житиме народна пісня- житиме і Україна та її мова солов'їна!!!

Володарка прекрасного голосу-перший альт. Співає у супроводі оркестру та акапельно. Пробує писати власні вірші.

В 2014 році, Указом Президента України, солістці Ансамблю пісні й танцю Збройних сил України та Національної філармонії Ярославі Руденко присвоєно почесне звання «Заслужена артистка України».

Офіційний сайт співачки
e-mail: office@yaroslava-music.com.ua

Пісні в репертуарі Я.Кривошеєвої:
 • Українське RnB
 • Добрий вечір. Укр.нар
 • Балада про синів
 • Батько і мати
 • Прийшла любов
 • Добрий вечір
 • Понад мостом
 • Вірте у краще
 • Тобі
 • Ось бач яка я!
 • Ой, чому...
 • Твої поцілунки.
 • Ой чорна,я си чорна. Укр.нар.
 • Чорний циган.Укр.нар.
 • При долині кущ калини. Укр.нар.
 • Ой там на товчку,на базарі, Укр.нар.
 • Українська мелодія (Ні, мамо,не можна нелюба любити). Євген Гребінка
 • Моя Україна. Музика М.Свидюка, слова М.Бойка
 • В мого Гриця -очі сині. І.Кириліна/М.Бойко
 • Спасибі вам, мамо! О.Екімян/Д.Луценко
 • Дума про землю. В.Вирменич /М.Сом
 • Генерал. Сл.і муз. Ірина Кириліна
 • Бо у мене є Андрій. В.Конощенко/В.Власюк
 • Козак. Сл.і муз.О.Казміровича
 • Варенички. О.Семенов/В.Крищенко
 • Я-Ярославна. З.Корінець/М.Бойко
 • Україна. Білишко/Ю.Шевченко
У районному конкурсі «Зорепад» з піснею «Гай, зелений гай» посіла третє місце. Далі — призове місце в конкурсі «Яблуневий цвіт», що відбувався в Косові на Прикарпатті. Там співала «Ой вербо, вербо» і «Скрипливії воріточка».

  Ще з дитинства співала українські народні пісні.

- «Пам'ятаю, ще була зовсім маленькою, як у нас в селі на вулиці збиралися бабусі-співачки, а я зі своєю прабабусею Агапією приєднувалась до них і співала...» Саме там відбувалися її перші концерти. Нині прабабусі Ярослави виповнилося 97 років. Коли дівчина приїжджає додому в село - то обов'язково з бабусею співає, обговорює стиль вишивок, які потім «ляжуть» на її нових концертних костюмах.

  Ярослава закінчила студію при хорі Г.Верьовки, а потім її взяли у хор. Здавалося, що вже всі мрії збулися, але чомусь було присутнє якесь передчуття, що ні. - «Хор ~ це не для мене. Хотілося б співати солісткою, як Раїса Кириченко, Ніна Матвієнко». Тому Ярослава іде працювати солісткою Ансамблю Збройних Сил.

- «Я думала, що в ансамблі мені буде прзцюватиог. важко, оскільки чула, що у таких 1 колективах дуже велика конкуренція ' між солістками. Але виявилося, що зовсім ні. Ми як одна сім'я, одна команда. Не дарма в народі говорять: «Який пан - такі і працівники». Художній керівник ансамблю Дмитро Жанович Антонюк - це людина з вели літери.

Саме завдяки йому, Ярослава виступає на велиі сценах. Дмитро Жанович дійсно підняв рівень ансамб; Нещодавно артисти виступали «з зірками театру ЛаСка плануються спільні концерти і з іншими відоми колективами та артистами.

  В січні цього року Ярослава влаштувала сольний концерт у с.Куйбишеве, Оржицького району. Хоч в залі і було по-зимовому холодно, але щирість і теплота земляків зігрівала найхолодніші куточки сільського клубу.

  - «Дуже шкода, що наші артисти виступають тільки на великих сценах та за немалі гонорари. Я їм би радила приїхати в звичайнісіньке село і заспівати. І думаю, що те, що вони відчули, не зрівняти ні з великими гонорарами, ні з мега-сценами». У планах нашої землячки дати найбільше таких концертів, але в нинішній час це зробити непросто, оскільки не в кожному селі є діючі клуби, музична апаратура.

  «Дуже шкода, - говорить співачка, - що наша влада зовсім не звертає на це уваги, не підтримує талановитих дітей. Немає де навіть відпочити у вихідні дні. Можливо, у майбутньому почнуть діяти сільські будинки культури, для сільських «співучих» дітей відкриються нові можливості.

  Нині Ярослава — солістка ансамблю Збройних сил України, керує яким Дмитро Жанович Антонюк. Це хороший організатор, добрий господарник. Він піклується про своїх підопічних. «Без допомоги Дмитра Жановича моя пісня ніколи б не прозвучала зі сцен столичного палацу «Україна», Будинку офіцерів, Міністерства оборони України. Ми всі відчуваємо батьківську турботу цієї гарної сердечної людини», — з теплотою говорить про свого наставника Ярослава.

  З дитинства ідеалом для дівчини є незабутня Раїса Кириченко. Чарівне мецо-сопрано Раїси Панасівни — зразок для послідовників і шанувальників. Тож коли Ярослава розучує пісню, подумки звертається до своєї землячки за порадою та благословенням. Одна з найулюбленіших пісень — «Ой там, на точку, на базарі». Це не просто пісня в супроводі ансамблю, а міні-театр: жінки на базарі «продають» своїх чоловіків, кукурікають півні, гелгочуть гуси…

  Ярослава має сильний голос (перший альт), співає як у супроводі оркестру, хору, так і акапельно. Багато працює, розучує народні пісні. Хоче, щоб українська пісня у її виконанні хвилювала слухачів, щоб переживали вони з нею пісенні радість і смуток.

На жаль, не так часто, як хотілося б, але їздить із подругами по селах, записує народні пісні. Бабусі радіють, що ними цікавиться молодь. А ще Ярослава колекціонує українські вишиті сорочки. Їх у неї поки що сім: із Полтавської, Кіровоградської, Черкаської, Івано-Франківської, Чернівецької, Київської областей. Найдавніша і найулюбленіша — вишита на щастя прабабусею Агапією. У кожній вишиванці — неповторність кольорів, свій узор. Молода співачка залюбки їх одягає на власні концерти, каже, що тоді й пісня лунає якось по-особливому.


        


  Разом із Ярославою порадіємо, що українська пісня — звучить, її слухають, співають, нею насолоджуються.

                      


   


МОЄ СЕЛО

Моє село... Яке ж ти гарнеє було!
Співало, грало, веселилось,
Тепер нічого не лишилось.
Пусті хатки в селі стоять,
Дерева листям тріпотять,
 Городи бур'яном зросли,
Криниці ним пообростали...
А ми ж тут всі повиростали!
На цій землі ми їли хліб,
Читав казки нам старий дід.
Чи вже не пам'ята ніхто
Свою домівку - це село.
В міста усі пороз'їжджались,
В гаю лиш солов'ї зостались.
Та в пам'яті навік воно:
В піснях і квітах - моє село!

Ярослава КРИВОШЕЄВА.

Виступ на Михайлівській площі


Коханий. (муз.Руслан Білишко - сл.Лариса Глинська). Марафон "Пісня об'єднує нас" на Першому Національному, 2012


                                    
 
 
 
 

 
 
загрузка...
 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаете о событии или происшествии? Сообщите и мы напишем об этом на сайте.
   Сообщить новость

   » «Поток онлайн-опросов» OPROS
   » Европоиск Европоиск

   » Отправка SMS СМС бесплатно

Loading...

  Яндекс.Метрика
        Український рейтинг TOP.TOPUA.NET