...










загрузка...





Останні коментарі


У Гребінківській громаді придбали новий шкільний автобус no
Знову за Дeржавні кошти купили Російського ПАЗа?

У Гребінці проводять капітальний ремонт тепломереж за новою технологією (ФОТО) no
Чого немає назви підрядної організації, як а виграла тендер? Це -...

У вашего мужа есть любовница, как понять и перехитрить no
Всем привет! Сталкивалась с подобной ситуацией, с мужем прожили в...


Які проблеми Вашого життя в місті хвилюють Вас найбільшою мірою?

Всего ответов: 110



 

СПРАВОЧНИК

   
Поиск:   


Розклад руху приміських поїздів по станції Гребінка

Оновлено: 13.12.2017 р.

загрузка...
 
ІЗ ГРЕБІНКИ ДО КИЄВА
 
№ поїзду 6805 6807 6811 6813 6817 6821 6823
Гребінка- Київ

Гребінка- Дарниця
щоденно


Гребінка-
 щоденно
 Гребінка- Північна
щоденно
Гребінка- Київ Пас.
(Північна)
 
Гребінка- Київ-Волинський
щоденно
Гребінка- Київ Пас. (Північна 3 пл.)
щоденно
Гребінка- Київ Волинський
щоденно
Гребінка  - 04.55 05.58 09.06 11.06 15.14 17.15 20.15
пл. Сл.Петрівка 05.03 06.06 09.14 11.14 15.22 17.23 20.23
Мар'янівка 05.14 06.17 09.25 11.25 15.33 17.34 20.34
Кононівка 05.24 06.27 09.35 11.35 15.43 17.44 20.44
Яготин 05.47 06.50 10.13 11.58 16.06 18.07 21.07
Березань 06.14 07.17 10.42 12.25 16.33 18.34 21.34
Бориспіль 06.57 08.00 11.41 13.09 17.31 19.17 22.11
Дарниця 07.25 08.36 12.19 14.02 18.07 19.52 22.47
Видубичі - 08.48 12.31 14.15 18.20 20.04 22.59
пл. Київ-Пас. (Північна 3 пл.) - -   -   20.27 -
пл. Київ-Пас. (Північна) - 09.04 12.45 14.29 18.36   23.15
пл. Караваєві Дачі - 09.11 - - 18:42 - 23.22
Київ-Волинський - 09:15 - - 18.48 - 23.27


 
ІЗ КИЄВА ДО ГРЕБІНКИ
 
№ поїзду 6802 6804 6808 6810 6814 6818 6822
Київ - Гребінка К-Вол-
Гребінка

щоденно
Дарниця
Гребінка
 щоденно
Київ Волинський-
Гребінка

щоденно
пл. Київ-Пас. (Північна 3пл.)-
Гребінка

щоденно
Київ Волинський-
Гребінка

щоденно
Київ Волинський-
Гребінка

щоденно
Київ Пас. (Північна)-
Гребінка

щоденно
Київ-Волинський 04.00 - 10.31 - 15.41 18.21 -
пл. Караваєві Дачі 04.05 - 10.36 - 15.46 18.26 -
пл. Київ Пас.  (Північна) 04.21 - 10.45 - 15.57 18.38 20.43
пл. Київ Пас.  (Північна 3пл) - - - 13.14 - - -
Київ-Деміївський 04.31 - 10.55 13.25 16.07 18.56 20.54
пл. Видубичі 04.36 - 11.00 13.30 16.12 19.00 20.59
пл. Лівий берег 04.41 - 11.05 13.35 16.17 19.05 21.04
Дарниця 04:57 07.50 11.13 13.55 16.25 19.14 21.12
Бориспіль 05.24 08.17 11.40 14:22 17.03 19.41 21.39
Баришівка 05.52 08.45 12.08 14.51 17.32 20.09 22.07
Березань 06.07 09.00 12.23 15.06 17.47 20.25 22.22
Переяслівська 06.21 09.14 12.37 15.21 18.01 20.40 22.36
Яготин 06.37 09.30 12.53 15.37 18.17 20.56 23.03
Кононівка 06.59 09.52 13.15 15.59 18.39 21.18 23.25
Мар'янівка 07.09 10.02 13.25 16.09 18.50 21.28 23.36
пл. Сл.-Петрівка 07.19 10.12 13.35 16.19 19.00 21.38 23.46
Гребінка 07.25 10.18 13.41 16.25 19.06 21.45 23.52




ГРЕБІНКА - ЛУБНИ (ЩОДЕННО)

ЛУБНИ - ГРЕБІНКА (ЩОДЕННО)

ГРЕБІНКА - ПОЛТАВА (ЩОДЕННО)

ПОЛТАВА - ГРЕБІНКА (ЩОДЕННО)

ГРЕБІНКА - ПРИЛУКИ - ГРЕБІНКА (ЩОДЕННО)

ГРЕБІНКА - НІЖИН (ЩОДЕННО)

НІЖИН - ГРЕБІНКА (ЩОДЕННО)

ГРЕБІНКА - ЧЕРКАСИ - ІМ. Т. ШЕВЧЕНКА - ЧЕРКАСИ - ГРЕБІНКА (ЩОДЕННО)

Склад: Дизель поїзд 8 вагонів (осіннє-зимовий період 4-5 вагонів), ТЧ-% Одеської залізниці.
Загальний час в дорозі 3:27, відстань 122 км.

 
 
 
загрузка...
 
 
 
загрузка...
 
 





 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум



   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Європошук Європошук
   » Тести онлайн
   » FAQ Питання та відповіді

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно