вологість:

тиск:

вітер:


 
Вторые блюда


/_pu/48/05372723.jpg
Пивные блины


 
/_bl/66/41612988.jpg

На что стоит обратить внимание при выборе мототрактора?
Нужны ли бортики в детскую кроватку no
Бортики для детской кроватки - незаменимый атрибут, и красиво и з...

Барсучий жир вылечит раны, ожоги, порезы и другие поражения кожи no
А кто посоветует где можно купить настоящий барсучий жир?

Свадебные приметы no
Перед первой свадьбой тетя предупредила, что нельзя давать мерить...

Электрические духовые шкафы от МебельОк: функциональная техника по доступной цене no
Купила стол и стулья на кухню. У Вас хочу купить технику для кухн...

Гребінка у Facebook 
25.08.2011

Голова Гребінківської райдержадміністрації Анатолій Вихор: «Втілюємо в життя намічені пріоритети»

Голова Гребінківської райдержадміністрації Анатолій Вихор: «Втілюємо в життя намічені пріоритети»

Інтерв'ю з головою Гребінківської райдержадміністраії Анатолієм Вихором

Минуло трохи більше року, як Ви очолили виконавчу владу району. Період невеликий, проте достатній для того, аби не тільки реально оцінити ситуацію, але й досягти певних результатів. Що вдалося Вам зробити за цей час? З якими здобутками район зустрів 20-ту річницю незалежності України?


- Ви правильно зауважили, що рік - невеликий відрізок часу. Але перші результати роботи вжеє В цілому народногосподарський комплекс району розвивається в плані втілення в життя намічених пріоритетів.

Продовжується реалізація програми "Питна вода України на 2006-2020 роки". В Гребінці проводиться будівництво водопроводів по вулицях Щорса та Шевченка. У 2012 році заплановано підвести воду до осель жителів вулиць Коцюбинського, Орджонікідзе, Куйбишева, Горького.

Будуються вуличні водопровід ні мережі в с.Мар'янівка, освоєно 180 тмс.грн. В с.Рудка проведено капітальний ремонт артсвер-дловини вартістю 55 тис.грн.

В цьому році планується розпочати будівництво підвідного газопроводу Мар'янівка-Сербинівка довжиною 8,3 км. З державного бюджету буде виділено 500 тис. грн.

Великий об'єм робіт виконано в питанні наведення належного санітарного стану населених пунктів району. Хочеться, щоб наші місто та села були гарними, затишними.

На виконання заходів Всеукраїнської акції з благоустрою "За чисте довкілля" упорядковано 16 га парків, скверів та алей, посаджено 360 дерев, 300 кущів, впорядковано 21 га квітників та газонів, ліквідовано 35 стихійних сміттєзвалищ, вивезено на полігони понад 500 куб.м. побутових відходів та сміття.

Поліпшилася робота міського комбінату комунальних підприємств. Вважаю, що немалу роль тут відіграла зміна керівництва комбінату і, в першу чергу, зміна керівництва міської ради. Тепер чистоту й порядок прагнемо підтримувати постійно.

20 років тому ми утвердили своє право бути господарями у власному домі. Ми стали сильнішими духом, бо побачили - все залежить від нас.

Усі великі звершення держави складаються з маленьких досягнень кожного її громадянина. Тож давайте впевнено покладатися на успіх наших спільних дій і продовження активної співпраці, яка єднає нас та зміцнює нашу державу.

- Хлібороби району відсвяткували обжинки. Як спрацювали аграрії в умовах нинішнього року?

- Хліборобами району намолочено майже 20 тонн ранніх зернових культур, середня урожайність становить -21,8 ц/га. Найкраща врожайність озимої пшениці в господарствах СФГ "Каміла" - 31,2 ц/га, СФГ "Україна" - 30 ц/га, СФГ "Відродження" - 27,3 ц/га, СТОВ "Уляновське" - 27,3 ц/га. Щодо врожайності ярого ячменю найкращими стали господарства ТОВ "ГЯДТ-Агро" - 26,2 ц/га, СТОВ "Прогрес" - 24,7 ц/га та СФГ "Каміла" -24,2 ц/га.

На часі підготовка до проведення збору пізніх культур та грунту до посіву озимих культур врожаю 2012 року.

На полях господарств застосовуються високотехнологічні агрегати, які за один прохід роблять по кілька технологічних операцій.

В цьому році придбано сільськогосподарської техніки на суму понад 6 млн. гривень, з них: на 1270 тис. грн. - техніки імпортного виробництва.
Хочеться відмітити позитивні зрушення в тваринництві. За останній рік стабілізувалась чисельність поголів'я худоби. Чисельність ВРХ зросла на 548 голів.

В порівнянні з минулим роком збільшилось виробництво тваринницької продукції. Так, виробництво молока збільшилось на 114 відсотків. Надій на корову з початку року становить 2760 кг.

З початку року вироблено 327 тонн м'яса в живій вазі.

- Як живеться гуманітарній сфері району? Адже, як відомо, не хлібом єдиним...

- На сьогоднішній день вдалося зберегти мережу шкіл та дошкільних закладів. В районі функціонує 8 дошкільних навчальних закладів та 7 груп з короткотривалим перебуванням дітей. 63 відсотки дітей охоплені дошкільною освітою.

В новому навчальному році працюватиме 20 загальноосвітніх навчальних закладів. Всі вони до роботи готові. Навчанням планується охопити 100 відсотків дітей шкільного віку. Для цього буде забезпечено організований підвіз учнів до шкіл: автобусами Гребінківської школи № 1, Стукалівської та Рудківської шкіл.

Сьогодні гостро стоїть питання щодо реформування галузі охорони здоров'я - це невідкладна проблема, яку треба вирішувати вже зараз. Всі витрати на забезпечення медичного обслуговування громадян фінансуються з одного джерела - державного бюджету. На сьогоднішній день він значно менший від колишнього.

На придбання обладнання довгострокового використання кошти в 2011 році взагалі не виділялися. І тому будь-які придбання медобладнання для центральної районної лікарні здійснюються лише завдяки спонсорській допомозі підприємств та організацій району. СТОВ "Прогрес" профінансувало придбання апаратів для дослідження показників крові та для вимірювання цукру в крові. За кошти господарства придбано для Короваївської сільської амбулаторії котли газопостачання та виготовлено технічну документацію для проведення газопостачання.

Хочу подякувати керівникам сільськогосподарських підприємств та раді сільгоспвиробників району за допомогу у вирішенні питань матеріального забезпечення галузей освіти, медицини, культури та інших питань.

-  Є певні проблеми, які без підтримки обласної адміністрації не вирішити. Чи відчуваєте цю підтримку І конкретно у яких питаннях?


- З облдержадміністрацією та з її головою О. В Удовіченком завжди знаходимо спільну мову і підтримку. Напередодні Дня міста, яке Гребінка святкувала 7серпня, відремонтували дорогу по провулку Піонерському, кошти в сумі 273тисячі гривень надійшли з обласного бюджету.

В 2012 році Гребінківщина відзначатиме 200-річчя з дня народження нашого земляка поета-байкаря Є. П. Гребінки. Велику допомогу у вирішенні питань, пов'зяаних з під готовкою і до цієї події надає область, яка виділила кошти на проведення робіт по реконструкції могили родини поета в селі Мар'янівка, пам'ятника, благоустрій території.

Також на реконструкцію районного будинку культури з державного бюджету виділено 2,7 млн.грн.

Взагалі, всі актуальні питання райдержадміністрація вирішує спільно з районною радою. У нас добре налагоджена співпраця з її головою В.М.Зінченком та депутатським корпусом району. Між нами немає протистояння, адже вболіваємо за одне - за  добробут громади.

Автор: газета "Гребінчин край"
фото: СЛІПАКА ІГОРЯ 

Архів новин: 2011 » Серпень » 25     
      Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 2128 | Коментарів: 0
      Все про: райдержадміністрація, Вихор, район, хлібороби, Гребінка, обжинки


ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

 
 

/_pu/40/36298342.jpg

Бритье – это самый экономичный, быстрый и простой способ удаления волос
/_sf/13/23207980.jpg
Оксана Вельбой
21 лютого - Міжнародний день рідної мови
Без своєї мови, своєї самобутньої культури немає народу

/_sf/13/07967546.jpg
Настоятель о Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (17.02.2019 - 23.02 2019 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
П'ятниця, 15:00 Вечірнє богослужіння з парастасом

/_sf/13/21553378.jpg
В. Колісніченко
Звернення міського голови з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні
Їх об'єднала українська земля та бажання жити у вільній країні

/_sf/13/46508216.jpg
Наталия Гринь
Звітний концерт учнів класу духових інструментів та гітари
Наповнений зал школи свідчив про зацікавленість подією батьків та гостей


Продається будинок у центрі містаПродається будинок у центрі міста

+38 (095) 394-37-18
Категорія: Продаж квартир, будинків
Додано: 20.02.2020

Продам хату с. КороваїПродам хату с. Короваї

(097) 643-90-48
Категорія: Продаж квартир, будинків
Додано: 18.02.2020

Продається газифікований будинокПродається газифікований будинок

(096) 387-92-87, (066) 106-51-87
Категорія: Продаж квартир, будинків
Додано: 18.02.2020

Продам 3-х комнатную квартиру(часть дома)Продам 3-х комнатную квартиру(часть дома)

(066) 090-55-67
Категорія: Продаж квартир, будинків
Додано: 18.02.2020

 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно