Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

03.11.2011

У Гребінці затриманий громадянин, який займався викраденням велосипедів


У Гребінці затриманий громадянин, який займався викраденням велосипедів

Гребінківський РВ УМВС України в Полтавській області інформує, що протягом двох-трьох місяців на території Гребінківського району, а також міста значно почастішали випадки викрадення велосипедів.

23 жовтня 2011 року оперуповноважений СКР лейтенант міліції Бондарь О. Ю., спільно з оперуповноваженим КМСД лейтенантом міліції Пипенком П.С. затримали гр. С., мешканця с. Слобода - Петрівка, який останнім часом займався викраденням велосипедів, потім розбирав, перефарбував, деталі з одного велосипеда ставив на інший (щоб ніхто не впізнав) і продавав їх.

Під час затримання громадянина С. було вилучено 4 велосипеди та 1 раму, а також один який був ще тільки вкрадений, був схований на городі. Проти громадянина С., Гребінківським РВ порушено кримінальну справу за статтею 185 ККУкраїни.

Повідомляємо вам, що в кого сталися такі випадки з велосипедом, Гребінківський РВ просить звернутися до відділу щоб впізнати свій транспортний засіб.

Також Гребінківський РВ УМВС України в Полтавській області попереджає, що згідно статті КК України 185. «Крадіжка»
1. Таємне викрадення чужого майна (крадіжка) - карається штрафом від п 'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправними роботами на строк до двох років, або арештом на строк до шести місяців, або позбавленням волі на строк до трьох років.

2. Крадіжка, вчинена повторно, або за попередньою змовою групою осіб, - карається арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк.

3. Крадіжка, поєднана з проникненням у житло, інше приміщення чи сховище, або що завдала значної шкоди потерпілому, - карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років.
Старший інспектор по роботі з населенням та ГФ
«Гребінчин край»


Схожі матеріали:
👁 1657
Категорія: Події
Теги: Слобода-Петрівка, велосипед, Крадіжка, Затриманий, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ