Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

01.08.2012

Хлібне золото уже в коморі


Хлібне золото уже в коморі

Літо дошкуляє спекою людям, а хлібороби, завдяки бездощовій погоді, добре вправилися зі збором ранніх зернових культур.

В Гребінківському районі станом на 30.07.12 р. вже скошено та обмолочено зернових на площі 7,9 тис. га. Аграрії вже намолотили 16,8 тис. тонн озимої пшениці, 340 тонн ярої пшениці, 792 тонни озимого ячменю, 4,8 тис. тонн ярого ячменю, 881 тонна озимого жита та 840 тонн вівса.

Всього намолочено 24,4 тонн зерна, врожайність становить 31 ц/га. Господарства розпочали збирання ріпаку, обмолочено 1000 га, урожайність становить 30,9 ц/га.

Кипить робота і в ПАТ ДПЗКУ філії "Гребінківський елеватор". У липні, через великий об'єм робіт, доводилося працювати в три зміни, зараз перейшли на дві. Директор філії Олександр Володимирович Бабенко розповідає, що в порівнянні з минулим роком, цього року вдвічі більше привезли ранніх зернових на елеватор. Цьому сприяє вища ціна на пшеницю і ячмінь та більша врожайність зернових.

Серед великих компаній, які скористалися послугами Гребінківського елеватору - ТОВ "Агротрейдекспорт" та ТОВ "Луї Дрейфус". Також здали зерно на зберігання такі господарства району: СТОВ "Прогрес", СФГ "Оксана", СФГ "Хлібороб", СФГ "Відродження", СФГ "Водолій".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині підбили підсумки збору врожаю ранніх зернових


Майже все зерно, що надходить на елеватор, продовольче, а не фуражне. Олександр Володимирович сподівається, що цього року державне зобов'язання на заготівлю 60 тис. тонн зерна буде виконано. Вже на елеваторі зберігається 26 тис. тонн зерна Аграрного фонду. Сумлінна праця всього колективу завжди дає гарний результат.

Хліб урожаю 2012 уже зберігається на елеваторах та в коморах, а хлібороби-продовжують скошувати та обмолочувати сою, ріпак, незабаром розпочнеться збір соняшника та кукурудзи. Нехай справдяться сподівання хліборобів на високу врожайність цих культур.

За матеріалами: "Гребінчин край"


Схожі матеріали:
👁 1714
Категорія: Новини Гребінки
Теги: ТОВЛуї Дрейфус, зерно, СФГ Хлібороб, СФГ Водолій, хліб, СФГ Оксана, СТОВ Прогрес, овес, СФГ Відродження, елеватор
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ