Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV

Водохресна або так звана голодна кутя - це ритуальне блюдо, яке готують напередодні свята Богоявления господнього Хрещення.

Водохресний святвечір шанується другим Святвечером. Але, оскільки цього дня прийнято постити, кутю готують пісну, т.з. "голодну".

Хоча традиційна кутя готується з пшениці або перлової крупи, ми пропонуємо більше універсальний і смачний варіант: рисову кутю.

... Читати далі »

| 14.01.2014 | Категорія: Суспільство | Переглядів: 1126
Коментарі (0)

Футзал. «Ніка-ПНПУ» (Полтава) переконливо перемогла з розгромним рахунком «Надію-ДЮСШ» (Гребінка)

13 січня, відбувся останній — перенесений — матч чемпіонату країни з футзалу серед жіночих команд вищої ліги, в якому «Ніка-ПНПУ» (Полтава) легко перемогла на виїзді своїх землячок — «Надію-ДЮСШ» (Гребінка) — 15:0.

Ця перемога вивела полтавок на третє місце у турнірній таблиці за підсумками першого кола. А кращий бомбардир «Ніки» Валерія Єрмоленко у Гребінці забила 7 м’ячів і очолила список кращих бомбардирів ... Читати далі »

| 14.01.2014 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1517