Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   


Освіта
12.02.2021
Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнання (ФОТО)

Закуплено електричні плити, тістоміси, жарочні та пекарські шафи, посудомийні машини, пароконвектомати, сковороди, лінії роздачі та інше сучасне техно

Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнанняЗакуплено електричні плити, тістоміси, жарочні та пекарські шафи, посудомийні машини, пароконвектомати, сковороди, лінії роздачі та інше сучасне технологічне обладнання.

На ремонт та придбання обладнання для їдалень (харчоблоків) у 2020 році Полтавській області було передбачено державну субвенцію в сумі 13 мільйонів 250 тисяч гривень. Крім того на оновлення харчоблоків були залучені кошти місцевих бюджетів.

Перший заступник голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначає, що оновлювати харчоблоки, закупати нове обладнання в області продовжать і надалі.

«У межах реформування шкільного харчування на найближчу сесію Полтавської обласної ради виносимо на затвердження регіональну програму «Дітям Полтавщини – якісне харчування», – розповів Дмитро Лунін. – Важливе значення має організація харчування учнів, дотримання фізіологічних та санітарних норм, забезпечення продуктами натурального походження із високою харчовою і біологічною цінністю, формування у шкільні роки відповідального ставлення дітей до власного здоров’я та вироблення навичок здорового способу життя, формування культури харчування з ранніх дитячих років».


Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнання
 

Оновлення матеріальної бази шкільних харчоблоків дозволить впроваджувати нові технології приготування їжі.

Загалом в Україні у 2020 році 1809 шкіл, у яких навчається понад мільйон учнів, модернізували харчоблоки. На що вперше було спрямовано кошти державного бюджету завдяки реформі шкільного харчування, яка впроваджується за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінківській гімназії модернізували їдальню (ФОТО)

Оновлене обладнання покращить технологічні процеси приготування страв, сприятиме переходу до здорового харчування, а також забезпечить належну гігієнічність посуду в шкільних їдальнях та температурний режим готових страв.

 

Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнання

 

Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнання

 

Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнання

 

Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнання

 

Для харчоблоків у 62 школах Полтавщини закупили новітнє обладнанняСхожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 2641
Теги: новини, Полтавщина, Обладнання, Фото, школи, Grebenka.com, харчоблокВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ