Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Новини Гребінки
20.10.2011
Конференція «Молодь та наркотики» в Ульяновській ЗОШ


Конференція «Молодь та наркотики» в Ульяновській ЗОШ

В рамках проведення Всеукраїнського тижня правових знань в Ульяновській ЗОШ І-ІІІ ступенів  відбулися зустрічі учнів школи з працівниками органів юстиції, нотаріату та органами державної реєстрації актів цивільного стану Гребінківського району.

В ході цих заходів учні дізнались про роботу  Гребінківського районного управління юстиції,  відділу державної реєстрації актів цивільного стану та державної нотаріальної контори, отримали відповіді на питання, що їх цікавлять.

Для підвищення рівня правової освіти, правової культури та юридичної обізнаності учнів, набуття сталих правових знань, формування поваги до закону було проведено профілактичні та пізнавальні лекції. Активну участь у бесідах взяли і самі школярі. Зустрічі проходили у формі діалогу.

Підсумком проведеної роботи стала шкільна конференція зі школярами на тему : «Права неповнолітніх», «Правопорушення: поняття, склад і види», «Молодь та наркотики».

Без сумніву, проведена спільна робота сприятиме попередженню правопорушень, юридичної обізнаності  та формуванні правової  освіти школярів.

Гребінківське районне управління юстиції


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 798
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ