Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

11.04.2013

Майже 86 мільйонів гривень зібрали Лубенські податківці

За І квартал 2013 року до державного бюджету зібрано платежів 31,4 млн.грн

Майже 86 мільйонів гривень зібрали Лубенські податківці

Як і в попередні роки, завдяки сумлінності суб'єктів господарювання, зростання рівня надходжень до бюджетів по Лубенській ОДПІ характеризується стабільно високими темпами.

Так, за січень-березень 2013 року Лубенською ОДПІ до бюджетів усіх рівнів було сплачено 85,8  млн. грн., що більше ніж у відповідному періоді минулого року на 10,4 млн. грн.

За І квартал 2013 року до державного бюджету зібрано платежів 31,4 млн.грн., що більше аналогічного минулорічного показника на 0,4 млн. грн.

Особлива увага приділяється моніторингу стану надходжень до загального фонду державного бюджету. У січні-березні поточного року до загального фонду Лубенською ОДПІ мобілізовано 25,8 млн. грн. Виконання розрахункової бази складає 102,6 відсотків, додатково мобілізовано 0,7 млн. грн. У порівнянні з І кварталом минулого року, приріст надходжень у абсолютному виразі складає майже 1,0 млн. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: За повірку лічильників води із людей незаконно «здирають» гроші

Найбільш значимими залишаються такі фундаментальні податки, як податок на додану вартість та податок на прибуток. Зокрема, до загального фонду держбюджету сплачено податку на прибуток у сумі 13,5 мільйона гривень, понадпланово надійшло 0,5 млн. грн.

Приріст до аналогічного минулорічного показника складає 4,1 млн. грн. Надходження від  податку на додану вартість склали 10 мільйонів 141 тисяча гривень, що перевищує доведені завдання на 0,3 млн. грн. або на 3,1 відсотка.

До місцевих бюджетів за січень-березень 2013 року надійшло 54,5 мільйонів гривень, що на 10,0 мільйонів гривень або на 22,7 відсотка більше надходжень аналогічного періоду 2012 року. Виконання розрахункової бази забезпечено на 113,8 відсотка, додатково мобілізовано 6,6 млн. грн.

Основним бюджетоформуючим податком є податок на доходи фізичних осіб, надходження з якого за вказаний період складає 36,2 млн. грн. Забезпечено приріст надходжень цього податку до відповідного періоду минулого року на 4,6 млн. грн. або на 14,6 відсотка. Питома вага податку на доходи фізичних осіб у загальній сумі надходжень місцевого бюджету за І квартал 2013 року склала 66,5 відсотка.

Сумлінна сплата податків – характерна ознака для представників бізнесу, що перебувають на податковому обліку в Лубенській ОДПІ. Податківці, проводячи роботу з платниками, на перше місце ставлять якісне обслуговування, стимулювання підприємництва за рахунок сервісних функцій поряд із проведенням спільно із органами виконавчої влади заходів щодо покращання економічного клімату для розвитку підприємництва в регіоні.

Тетяна Попкова,
начальник управління прогнозування,
 аналізу, обліку та звітності
Лубенської ОДПІ


Схожі матеріали:
👁 887
Категорія: Суспільство
Теги: ОДПІ, Лубенська ОДПІ, податківці, гривна гроші, Державний бюджет
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ