Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   


Новини Гребінки
24.04.2015
Місія німецьких експертів у місті Гребінка

21 квітня міський голова Мілевський Ф.Г., провів зустріч з німецькими експертами Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ)

Місія німецьких експертів у місті Гребінка21 квітня міський голова Мілевський Ф.Г., провів зустріч з німецькими експертами Німецького товариства  міжнародного співробітництва (GIZ), що працюють над розробкою нового проекту із децентралізації. Метою цього проекту буде покращення управління, комунікації та нагляду за процесом  децентралізації в Україні.

Передбачається підтримка проекту Міністерством регіонального  розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України у сфері управління процесами реалізації реформ, комунікацій і нагляду за впровадження децентралізації у  регіонах, містах та селищах.

До Гребінки приїхали: Штефан Дрегер - незалежний  експерт, керівник місії, Тімо Б'янк - експерт. Їх супроводжував заступник керівника проекту "Реформа управління на сході України" Тарас Журавель.  Під час зустрічі міський голова та заступники міського голови В.М. Зінченко,  Л.В. Цапенко висловили думки з приводи переваг децентралізації та проблем пов’язаних з формуванням спроможних об’єднаних територіальних громад. Зустріч проходила цікаво та змістовно.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після успіху DESPRO швейцарці пропонують Полтавщині нові проекти

Навіть, різні мови спілкування не завадили порозумітися. Міський голова повідомив про початок реформи з децентралізації. Міською радою проведено громадські слухання з питання добровільного об’єднання територіальних громад Гребінківського району. Кожній сільській раді направлено пропозиції щодо добровільного об’єднання. Сільські громади мають 30 діб для обговорення і прийняття рішення.
 Представники німецького товариства  міжнародного співробітництва розглядають Полтавську область, як можливу пілотну для впровадження нового проекту. Тоді й Гребінківщина матиме шанс отримати підтримку та супровід під час фахового впровадження реформ на місцях. На цій зустрічі іноземці бажали ознайомитися з проблемами міста та сільських громад, почути про слабкі місця у районі, щоб зорієнтуватися, яку допомогу надавати. 
 


Федір Григорович розповів про основні напрямки роботи в місті, про реалізацію нових проектів із запровадження альтернативного опалення, використання біопалива, також зупинився на проблемах, які важко вирішити самотужки. Про проблеми утримання великого спортивного комплексу невеличкою громадою говорили під час відвідання міського стадіону, манежу та дитячо юнацької спортивної школи.

  На зустріч запрошувались голова районної державної адміністрації Роспопов В.В. та голова районної ради Зінченко В.М., а також представники засобів масової інформації.
 
www.hrebinka.org.ua


Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 915
Теги: експерти, Гребінка, мілевськийВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ