Освіта
02.06.2020
Обдарованих дітей Гребінківської міської ОТГ нагородили заслуженими преміями (ФОТО)

Гребінківська громада може пишатися тим, що в нас є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, яка отримує вчительську та батьківську підтримку

Обдарованих дітей Гребінківської міської ОТГ нагородили заслуженими преміями1 червня 2020 року у приміщенні Міського будинку культури відбулося нагородження учнів-переможців та призерів III (обласного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, учнів-переможців ІІ (районного) етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін, переможців та призерів II (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідних робіт Малої академії наук України, учнів — переможців та призерів Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів (обласний етап) з базових дисциплін, учнів-переможців та призерів Міжнародних, Всеукраїнських конкурсів, фестивалів, експедицій, акцій, виставок-конкурсів та спортивних змагань.

Загалом відзначено грошовими сертифікатами 81 вихованця закладів освіти Гребінківської ОТГ.

Обдаровані діти – золотий запас нації, її інтелектуальна еліта, гордість і надія України, джерело її авторитету  у  світі.

Не варто доводити, що кожна нація сильна своїми талантами, а талант завжди родом з дитинства. Август Бебель сказав: «Генії не падають з неба, вони повинні мати можливість отримати освіту й мати умови для розвитку».  Тож кожна дитина може стати успішною в житті, досягти значного успіху, знайти себе у суспільстві, реалізувати свої можливості на повну силу.

Кажуть, що  людина народжується із зерном в руці, тільки треба знайти поле, де це зерно найкраще проросте. І такий плідний, родючий, благодатний ґрунт створено у нашому місті. Гребінківська міська рада  на чолі з міським головою Колісніченком Віталієм Івановичем розуміє пріоритетність підтримки підростаючого покоління, бо талановиті діти — це той ресурс, з якого створюється інтелектуальна еліта. Щоб  потенційне національне багатство зберегти та примножити, необхідно вміти відбирати таких дітей, допомагати їм знайти себе та підтримувати їхній розвиток.

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями
 

Завдяки реалізації Програми роботи з обдарованою молоддю на території Гребінківської міської ОТГ  проводяться різноманітні заходи для обдарованої учнівської молоді, запроваджуються нові освітні проекти. Учні шкіл міста живуть цікавим, насиченим життям, їхнє повсякденне буття надає величезні можливості збагачувати свій духовний світ, розширювати коло духовних інтересів, підвищувати  творчий потенціал.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Гребінці провели акцію «Розірви коло насильства" (ФОТО)

Гребінківська громада може пишатися тим, що в нас є потужний потенціал творчої та обдарованої молоді, яка отримує вчительську та батьківську підтримку і допомогу. Сьогоднішні перемоги юних талантів є стартовим майданчиком для творчого, інтелектуального та духовного зростання. Наша молодь активно вибирає свій шлях і йде вперед, підкоряючи вершину за вершиною. Попереду нові відкриття і здійснення мрій. Минуть роки, і сьогоднішні школярі відкриють всесвітні таємниці, сягнуть  нових висот.  Їм бути господарями на українській землі. Їм належить майбутнє. І ця  нація креативних молодих людей за допомогою свого розуму зможе піднести нашу країну на вищий щабель. Безперечно, талановита молодь змінить Україну!


Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями
 

Список переможців та призерів

1.Розанов Олександр Володимирович (Гребінківська гімназія, 11 клас)
І місце з МАН - 50000 грн.
ІІ місце з екології - 5000 грн.
ІІІ місце з географії - 2000 грн.
І місце з екології - 300 грн.
І місце з біології - 300 грн.
І місце з географії - 300 грн.
І місце з правознавства - 300 грн.

2 Гебеш Еліна Михайлівна (Гребінківська гімназія, 11 клас)
ІІ місце з української мови та літератури - 5000 грн.
І місце з української мови та літератури - 300 грн.

3 Богославець Оксана Сергіївна (Гребінківська гімназія, 10 клас)
ІІІ місце з математики - 2000 грн.
І місце з математики - 300 грн.

4 Дригант Валерія Олександрівна (Гребінківська гімназія, 9 клас)
ІІІ місце з української мови та літератури - 2000 грн.
І місце з української мови та літератури - 300 грн.
І місце з біології - 300 грн.

5 Желага Максим Віталійович (Гребінківська гімназія, 9клас)
ІІІ місце з трудового навчання - 2000 грн.
І місце з трудового навчання - 300 грн.

6 Корнієнко Олександра Андріївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
ІІІ місце з англійської мови - 2000 грн.
І місце з англійської мови - 300 грн.

7 Коваль Богдан Андрійович (Гребінківська гімназія, 8 клас)
ІІ місце з біології - 5000 грн.
І місце з біології - 300 грн.

8 Шурандо Артем Андрійович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
ІІІ місце з фізики - 2000 грн.

9 Міснікевич Ірина Борисівна (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. № 1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
ІІ місце з української мови та літератури - 5000 грн.
І місце з української мови та літератури - 300 грн.
І місце з математики - 300 грн.

10 Пріма Дар’я Антонівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 4 клас)
ІІІ місце з української мови ім. П.Яцика - 1000 грн.

11 Охріменко Марія Сергіївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
ІІІ місце з української мови ім. П.Яцика - 1000 грн.

12 Шевченко Данило В’ячеславович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
І місце з фізики -300 грн.

13 Пилипенко Марина Володимирівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 10 клас)
І місце з української мови та літератури - 300 грн.
І місце з історії - 300 грн.

14 Гоч Анна Миколаївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 7 клас)
І місце з української мови та літератури - 300 грн.

15 Мельник Дмитро Сергійович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 6 клас)
І місце з математики - 300 грн.

16 Колотюк Денис Павлович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 7 клас)
І місце з математики - 300 грн.

17 Єремічук Руслан Іванович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
І місце з інформатики - 300 грн

18 Джувага Ольга Богданівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
І місце з англійської мови - 300 грн.

19 Куцевол Діана Ігорівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9 клас)
І місце з англійської мови - 300 грн.

20 Татіщева Олександра Вікторівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 10 клас)
І місце з англійської мови - 300 грн.

21 Куліш Валентина Володимирівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
І місце з технологій - 300 грн.
І місце на XXIІІ Міжнародному фестиваль-конкурсі «Зимова фантазія» - 500 грн.

22 Шмиголь Анна Ярославівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
І місце з технологій - 300 грн.

23 Робота Вікторія Ігорівна (Гребінківська гімназія, 11 клас)
І місце з німецької мови - 300 грн.

24 Калайтан Лілія Ігорівна (Гребінківська гімназія, 10 клас)
І місце з трудового навчання - 300 грн.

25 Логвиненко Мілана Сергіївна (Гребінківська гімназія, 10 клас)
І місце з економіки - 300 грн.

26 Лісняк Дмитро Олександрович (Гребінківська гімназія, 10 клас)
І місце з географії - 300 грн.

27 Катруш Яна Олександрівна (Гребінківська гімназія, 9 клас)
І місце з трудового навчання - 300 грн.

28 Гаращенко Євгенія Сергіївна (Гребінківська гімназія, 9 клас)
І місце з економіки - 300 грн.

29 Бровар Марія Борисівна (Гребінківська гімназія, 8 клас)
І місце з інформаційних технологій - 300 грн.

30 Латиш Іван Михайлович (Гребінківська гімназія, 9 клас)
І місце з інформаційних технологій - 300 грн.

31 Малинка Владислав Олександрович (Гребінківська гімназія, 8 клас)
І місце з трудового навчання - 300 грн.

32 Михайліченко Ілля Іванович (Гребінківська гімназія, 8 клас)
І місце з хімії - 300 грн.

33 Прогрущенко Аліна Олександрівна (Гребінківська гімназія, 8 клас)
І місце з німецької мови - 300 грн.

34 Савченко Віктор Борисович (Гребінківська гімназія, 7 клас)
І місце з хімії - 300 грн.

35 Калинна Євгенія Вікторівна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 8 клас)
І місце з географії - 300 грн.

36 Солдатенкова Жанна Богданівна (Гребінківська гімназія, 11 клас)
І місце з історії - 300 грн.
І місце з економіки - 300 грн.

37 Бутурлим Тимофій Андрійович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 7 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

38 Бондар Софія Олегівна (Гребінківська гімназія, 1 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

39 Бей Дарина Олегівна Філія (Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

40 Шпідько Вікторія Вікторівна (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест»- 500 грн

41 Калініченко Марина Русланівна (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

42 Бурдун Анастасія Володимирівна (Гребінківська гімназія, 8 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь» - 500 грн

43 Матвієнко Вікторія Миколаївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 3 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

44 Чирва Дар'я Олегівна (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу ГребінківськоїЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

45 Данч Софія Миколаївна (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

46 Кохно Матвій Олександрович (Гребінківська гімназія, 3 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

47 Ставицька Анастасія Михайлівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 8 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь» - 500 грн

48 Шерстюк Ксенія Ігорівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 4 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

49 Коломієць Євгеній Віталійович (Філія Гребінківська ЗОШ І-ІІ ст. №1 Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 7 клас)
І місце на XXV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна. Весняна симфонія» - 500 грн

50 Кохно Діана Ігорівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 3 клас)
І місце на XXIV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Свято талантів» - 500 грн

51 Басюк Анна Миколаївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 3 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі творчості «Профест» - 500 грн

52 Лантух Вероніка Едуардівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 3 клас)
І місце на XXIV Міжнародномуфестивалі-конкурсі «Свято талантів» - 500 грн.

53 Цяпко Богдан Миколайович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 6 клас_
І місце на XXV Міжнародному фестивалі-конкурсі «Квітуча Україна. Весняна симфонія» - 500 грн

54 Бондусь Валерія Валеріївна (Філія Мар’янівська ЗОШ І-ІІ ст. ім..Є.П.Гребінки Опорного закладу Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на ІІІ фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST» - 500 грн.

55 Шурдуба Аліна Володимирівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на ІІІ фестивалі-конкурсі дитячого, юнацького та молодіжного мистецтва «BUGAZ AQUA FEST» - 500 грн.

56 Квач Таміла Євгеніївна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 4 клас)
ІІІ місце на дистанційному Міжнародному багатожанровому інтернет-фестиваль конкурсі «Самоцвіти» - 300 грн.

57 Ясинська Анна Романівна (Слободо-Петрівська ЗОШ І-ІІІ ст., 11 клас)
І місце на XXIV Міжнародному фестиваль-конкурсі «Свято талантів» - 500 грн.

58 Корж Марія Рзаєвна (Гребінківська гімназія, 11 клас)
І місце на XXV  Міжнародному фестиваль-конкурсі «Весняна симфонія 500 грн.

59 Северин Олександр Владиславович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь» - 500 грн.

60 Савкін Володимир Сергійович (Гребінківська гімназія, 8 клас)
ІІ місце на XXIІІ Міжнародному фестиваль-конкурсі «Зимова фантазія» - 400 грн.

61 Цьохла Максим Анатолійович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 3 клас)
І місце на XXIІІ Міжнародному фестиваль-конкурсі «Зимова фантазія» - 500 грн.

62 Мельник Максим Володимирович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
І місце на XXIІІ Міжнародному фестиваль- конкурсі «Зимова фантазія» - 500 грн.

63 Огородня Дарина Валентинівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
ІІ місце на XXIІІ Міжнародному фестиваль- конкурсі «Зимова фантазія» - 400 грн.

64 Копотун Аліна Сергіївна (Гребінківська гімназія, 5 клас)
І місце на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Барвиста осінь» - 500 грн.

65 Купрій Богдан Олексійович (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 6 клас)
ІІ місце на Міжнародному конкурсі-фестивалі дитячо-юнацької творчості «Перлина Fest» - 400 грн.

66 Чумарна Софія Анатоліївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009 р.н. в парному розряді - 1000 грн.

67 Пелих Юлія Федорівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009 р.н. в змішаному парному розряді - 1000 грн.

68 Карбань Євгенія Віталіївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
Член збірної команди резерву України з футзалу - 1000 грн.

69 Мироненко Вікторія Сергіївна (Гребінківська гімназія, 10 клас)
Член збірної команди резерву України з футзалу - 1000 грн.

70 Борисенко Евеліна Сергіївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 3 клас)
І місце на Чемпіонаті України з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2009 р.н.- 1000 грн.

71 Кликова Вікторія Олегівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
Чемпіонка України з футзалу - 1000 грн.

72 Батрак Юлія Володимирівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9 клас)
Чемпіонка України з футзалу - 1000 грн.

73 Дражевська Катерина Костянтинівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9 клас)
Чемпіонка України з футзалу - 1000 грн.

74 Пінчук Каріна Анатоліївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9 клас)
Чемпіонка України з футзалу - 1000 грн.

75 Рябокінь Єлизавета Павлівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9 клас)
Чемпіонка України з футзалу - 1000 грн.

76 Швидченко Анастасія Станіславівна (Гребінківська гімназія, 10 клас)
Чемпіонка України з футзалу - 1000 грн.

77 Тарасенко Валерія Андріївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 9 клас)
І місце на Всеукраїнському фестивалі- конкурсі талантів «Мелодії і ритми над Ворсклою» - 500 грн.

78 Данько Маргарита Володимирівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 5 клас)
І місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Мелодії і ритми над Ворсклою» - 500 грн.

79 Робота Іван Ігорович (Гребінківська гімназія, 5 клас)
ІІ місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Мелодії і ритми над Ворсклою» - 400 грн.

80 Бощенко Софія Сергіївна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 6 клас)
І місце на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі талантів «Мелодії і ритми над Ворсклою» - 500 грн.

81 Баранівська Вікторія Володимирівна (Опорний заклад Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ст. №4, 11 клас)
І місце на Чемпіонаті України серед ДЮСШ І СДЮСШОР - 1000 грн.

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями

 

Обдарованих дітей Гребінківської ОТГ нагородили заслуженими преміями


Відділ освіти Виконавчого Комітету Гребінківської міської ради


Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 1872
Теги: Список переможців, Обдаровані діти, Фото, премії, Гребінка, Гребінківська ОТГ, призери



Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ

 
Трагедія в Гребінці: дев'ятнадцятирічний...

/_nw/87/48248107.jpg

На Полтавщині зафіксовано два нових випа...

/_nw/87/10254260.jpg

Коронавірус на Полтавщині: один випадок ...

/_nw/87/43588827.jpg

Водій інкасаторського авто, яке підірвал...

/_nw/87/88226088.jpg

На Гребінківщині тривають профілактичні ...

/_nw/87/83062740.jpg

На Оржиччині вогонь знищив 10 тонн сіна

/_nw/87/56611868.jpg

На Полтавщині під час виконання трудових...

/_nw/87/69158610.jpg

За вирощування коноплі жителю Лубен світ...

/_nw/87/55552825.jpg

На Полтавщині підрозділи поліції отримал...

/_nw/87/08805155.jpg

На Полтавщині чоловік отримав термічні о...

/_nw/87/40600238.jpg

На Полтавщині поліція встановлює очевидц...

/_nw/87/59132963.jpg

Cмертельна ДТП на Полтавщині: BMW перетв...

/_nw/87/19067020.jpg


 

 


/_bl/72/23091164.jpg
Красивое и нарядное церковные облачения играет огромную роль вовремя богослужений
 
 

Общий обзор казино Вулканбет официальный сайтОбщий обзор казино Вулканбет официальный сайт
Обзор официального сайта онлайн казино Космолот Ук...Обзор официального сайта онлайн казино Космолот Ук...
О Богослужении Страстной неделиО Богослужении Страстной недели
Допомога тим, кому найскрутнішеДопомога тим, кому найскрутніше
Головные уборы оптом от производителя в УкраинеГоловные уборы оптом от производителя в Украине
 
 
 

/_bl/71/17114798.jpg
Із 25 червня до 17 липня випускники Полтавщини складатимуть зовнішнє незалежне оцінювання.
 



  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66

   » Додати в закладки 
   » Зворотний зв'язок
   » Інформація про сайт
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум



   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020