Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

28.06.2020

Пляжний сезон у Лубнах: якість води на міському пляжі та зонах відпочинку не відповідає нормам

Вода в межах міського пляжу «Центральний» не відповідає вимогам нормативу ДСП 173-96

Пляжний сезон у Лубнах

 Пляжний сезон у Лубнах: якість води на міському пляжі та зонах відпочинку не відповідає нормамЗа результатами проведених лабораторних досліджень від 23 червня 2020 р. вміст шкідливих хімічних речовин в атмосферному повітрі у вище вказаних точках не перевищує нормативних показників, затверджених 03.03.2015р. «Гранично допустимі концентрації хімічних і біологічних речовин в атмосферному повітрі населених місць», еквівалентний рівень шумового навантаження не перевищує допустимий рівень зазначений в нормативному документі «Державні санітарні норми допустимих рівнів шуму в приміщеннях житлових та громадських будинків і на території житлової забудови», наказ МОЗ  №463 від 22.02.2019р.

Як повідомили у Лубенській міській раді, за результатами проведених лабораторних досліджень від 25 червня 2020 р. вода в межах міського пляжу «Центральний» не відповідає вимогам нормативу ДСП 173-96 за фізико-хімічними показниками: розчинений кисень – 3,84 мг/дм3 (при нормі ≥ 4 мг/дм3) та колір - жовтий у стовпчику 10 см, вода в межах зони відпочинку  біля води «Водокачка» не відповідає вимогам нормативу за показником колір - жовтий у стовпчику 10 см.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сидячий спосіб життя веде до раку. Учені закликають виконувати розтяжку

За мікробіологічними показниками (індекс лактозо-позитивної палички та патогенна мікрофлора) вода в межах міського пляжу «Центральний» та зони відпочинку біля води «Водокачка» відповідає вимогам нормативу ДСП 173-96.

Схожі матеріали:
👁 1231
Категорія: Полтавщина
Теги: якість води, Лубни, Зона відпочинку, Пляж
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ