Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

23.03.2013

Реформування медицини на Гребінківщині означає вдосконалення

Завдання реформи охорони здоров'я — забезпечити максимальну доступність і якість медичної допомоги

Реформування медицини на Гребінківщині означає вдосконалення

Подальше впровадження медичної реформи на теренах Гребінківського району, покращення медичного обслуговування в рамках «пілотного проекту» - питання, що не тільки знаходяться на особистому контролі голови райдержадміністрації, але й стоять в центрі уваги кожного пересічного мешканця Гребінківщини.

Завдання реформи охорони здоров'я — забезпечити максимальну доступність і якість медичної допомоги.
 
Всесвітня організація охорони здоров’я, узагальнивши величезну кількість доказових досліджень довела, що незалежно від рівня доходів населення чи ВВП пріоритетом держав в охороні здоров’я має бути розвиток саме первинної допомоги.

Наші найближчі сусіди вже визначили цей пріоритет, а більшість реалізували: Румунія, Болгарія, Чехія, Словаччина, Естонія, Литва, Казахстан та інші країни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Полтавщині міліціонери припинили шахрайські дії зловмисників, які завдали збитків на суму понад 6 млн. грн.

Саме питання реформування медицини і відкриття в Гребінківському районі комунального закладу первинної медико-санітарної допомоги обговорювалося в територіальному центрі соціального обслуговування 22 березня в засіданні соціально-педагогічної послуги "Університет третього покоління".

Перед присутніми виступили і дали відповідь на запитання голова райдержадміністрації В. Пісня, та головний лікар ПМСД – С.Карпець.

Результатом реформи медичної галузі Гребінківщини повинні стати доступні, якісні та спрямовані на максимальну наближеність до найвіддаленіших населених пунктів району медичні послуги.

Схожі матеріали:
👁 1182
Категорія: Здоров'я
Теги: здоров’я, медицина, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ