Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   


Новини Гребінки
03.10.2015
Список кандидатів на посаду міського голови Гребінки

Кандидати на посаду міського голови

Список кандидатів на посаду міського голови ГребінкиВибори мера м. Гребінка (Полтавщина) відбудуться разом з виборами до інших місцевих органів влади 25 жовтня 2015 року.

Новий закон передбачає, що вибори депутатів сільських і селищних рад проходитимуть, як і раніше, за мажоритарною системою, а депутатів обласних, районних, міських, районних у місті рад - не за змішаною мажоритарно-пропорційною, а виключно за пропорційною системою.

Балотування в одномандатних округах дозволено як в порядку самовисування, так і в порядку висування місцевими організаціями партій, а в багатомандатних - тільки місцевими організаціями партій. Участь політичних блоків у виборах закон виключає.

Територія населеного пункту ділитиметься на кількість округів, що відповідає кількості мандатів до відповідної ради, але в кожному з них партія зможе висунути не більше одного кандидата (або в якихось округах кандидатів не висувати).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Місцеві вибори-2015 (Гребінківщина)

У виборчому бюлетені будуть вказуватися назви партій та імена висунутих ними кандидатів, і виборець зможе підтримати одного з усіх включених від різних партій в бюлетень кандидатів. При цьому його голос буде вважатися відданим як за самого кандидата, так автоматично і за партію, що висунула його.

За підсумками виборів мандати будуть розподілятися лише між кандидатами зі списків партій, що подолали бар'єр у 5%, в порядку зменшення отриманих ними у своїх територіальних округах голосів виборців.

Законом передбачено, що голосування відбувається за допомогою бюлетеня, в якому зазначені назви місцевих організацій партій та прізвище кандидата, висунутого відповідною місцевою організацією партії у цьому окрузі. Виборець має один голос. У разі, якщо реєстрацію кандидата, висунутого в територіальному окрузі, скасовано, виборець має можливість проголосувати за місцеву організацію партії, яка його висувала. Голос виборця вважається одночасно голосом за місцеву організацію партії та за кандидата, висунутого нею (ним) у цьому територіальному окрузі.

За результатами голосування дільнична виборча комісія підраховує кількість голосів, поданих за кожну місцеву організацію партії. Проміжні територіальні виборчі комісії встановлюють лише проміжні підсумки голосування окремо по кожному територіальному округу і передають їх до територіальної виборчої комісії, яка встановлює результати відповідних виборів.

Законом також передбачено представництво не менше 30% однієї статті у виборчих списках.

Водночас прийнятий документ передбачає механізм відкликання депутата. Якщо він був висунутий партією, то відкликати його зможе керівний орган партії, який повинен буде делегувати до ради замість нього іншу людину. Якщо ж він висувався в одномандатному окрузі, то може бути відкликаний за народною ініціативою шляхом збору підписів у кількості не менше кількості виборців, які брали участь у виборах у відповідному окрузі.

Виборчі списки кандидатів у Гребінківську міську раду: Виборчі списки кандидатів у Гребінківську районну раду: Пропонуємо список кандидатів на посаду міського голови Гребінки офіційна інформація від ТВК.
 
Кандидати на посаду міського голови
 
ПІБ Дата народження Ким висунуто Відомості Дата реєстрації
Івасик Сергій Сергійович 28.08.1975 Політична партія "Нова держава" Громадянин України, освіта професійно-технічна, безпартійний, Тимчасово не працює, місце проживання: м.Гребінка Гребінківський р-н Полтавська область 01.10.2015
Колісниченко Віталій Іванович 31.10.1969 Самовисування Громадянин України, освіта вища, член Партії "Відродження", Слободо-петрівська сільська рада, Голова села, місце проживання: м.Гребінка Гребінківський р-н Полтавська область 30.09.2015
Мокроусов Сергій Юрійович 15.09.1970 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "ПАРТІЯ ПРОСТИХ ЛЮДЕЙ СЕРГІЯ КАПЛІНА" Громадянин України, освіта вища, безпартійний, Приватне підприємство, директор, місце проживання: м.Гребінка Гребінківський р-н Полтавська область 01.10.2015
Онищенко Володимир Іванович 22.01.1959 Політична Партія "Опозиційний блок" Громадянин України, освіта вища, член Політичної Партії "Опозиційний блок", К.П. "Райагробуд", директор, місце проживання: м.Гребінка Гребінківський р-н Полтавська область 01.10.2015
Пісня Василь Олексійович 22.12.1976 Самовисування Громадянин України, освіта вища, член Політичної партії "Рідне місто", Тов "Батьківщина-Агро", директор, місце проживання: м.Гребінка Гребінківський р-н Полтавська область 30.09.2015
Сироватка Юрій Володимирович 25.03.1969 ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП" Громадянин України, освіта професійно-технічна, член ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ "УКРАЇНСЬКЕ ОБ’ЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП", Приватний підприємець, місце проживання: м.Гребінка Гребінківський р-н Полтавська область 30.09.2015

Івасик Сергій Сергійович, народився 28 серпня 1975 року в селищі Макат Макатського району Гур’ївської області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта середня спеціальна, перший секретар, Гребінківський районний комітет КПУ, (Член Комуністичної партії України станом на 2014р.), проживає в місті Гребінка Полтавської області, судимість відсутня, суб’єкт висування – самовисування.

Пісня Василь Олексійович народився 22 грудня 1976 року в с. Тарасівка. Освіту має вищу. У 1998 році закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю інженер-механік, а у 2005 році - Полтавський Національний технічний університет за спеціальністю - спеціаліст з правового регулювання. Трудову діяльність розпочав помічником бригадира тракторної бригади приватно-пайового підприємства «Тарасівське» у 1998 році. Колишній член Партії регіонів.

Сироватка Юрій Володимирович - голова ради спілки підприємців Гребінківського району. Член партії «Українське об'єднання патріотів – УКРОП».

Колісніченко Віталій Іванович, 31.03.1969 року нвродження, освіта вища, член партії "Відродження", Слободо-Пвтрівська сільська рада, Полтавська область,

Онищенко Володимир Іванович, 22.01.1959 року народження, освіта вища, колишній член Партії регіонів.

Мокроусов Сергій Юрійович - приватний підприємець. Освіта вища, безпартійний, В 2008 році проходив стажування на пекарнях і підприємствах Німеччини. На даний момент має магазини для реалізації своєї продукції. Займається виробництвом хлібобулочних і кондитерських виробів з 2003 року.

Схожі матеріали:
   Категорія: Новини Гребінки | Переглядів: 3407
Теги: Список, кандидати, міський голова, Гребінка, мерВсього коментарів: 1

0
1 Yuliya6097   (03.10.2015)
Я реально шокована кандидатами. Без матюків цей список читати просто неможливо. Молодці одним словом.

Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ