Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV

Став відомий переможець чемпіонату Гребінківського району з футболуЦього тижня завершився чемпіонат Гребінківського району з футболу.

Футбол сегодня розповість вам більше про результати і підсумки матчів спортивних змагань Полтавщини.

Золоті медалі, першості 2016 року здобули футболісти ФК Старт (Слобода-Петрівка), які випередили найближчого переслідувача на десять очок.

Срібло дісталося ФК Вимпелу зі Степанівки. Тогорічний чемпіон ФК ... Читати далі »

| 09.10.2016 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1403
Коментарі (0)

У Гребінці відбулися змагання з міні-футболу серед школяр23-26 вересня 2016 року на Центральному міському стадіоні відбулися змагання першості міста з міні-футболу серед школярів.

Переможцем змагань серед юнаків молодшої, середньої, старшої вікових груп, а також серед дівчат середньої вікової групи стали учні Гребінківської ЗОШ I-III ступенів №4.

| 29.09.2016 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1068

У Вищій лізі чемпіонату Полтавщини зіграно шістнадцятий тур24 вересня у чемпіонаті Полтавщини відбувся шістнадцятий тур.

Центральний поєдинок якого, відбувся у Гребінці, де Колос Лазірки мінімально поступився ФК Рокиті.

Лідер першості Олімпія Савинці здобула перемогу над ФК Лубнами й збільшила відрив від лазірчан на вісім очок.

Матч за участю ФК «Оржиці та Фламінго»не відбувся через знаття останніх з чемпіонату.

... Читати далі »

| 26.09.2016 | Категорія: Спорт | Переглядів: 1219

Результати матчів тринадцятого туру чемпіонату Полтавщини. Перша ліга. Група AУ неділю,18 вересня у чемпіонаті Полтавщини в першій лізі відбувся тринадцятий тур. ФК «Великі Кринки» збільшили відрив від ФК Глобине, які в цьому турі втратили очки зігравши в результативну нічию з ФК «Зоря-Стара Аврамівка». Ппро це повідомляє "Футбол Полтавщини"

Також втратив бали й Локомотив, який йде третім.

| 21.09.2016 | Категорія: Спорт | Переглядів: 995