Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   


Освіта
26.05.2018
У Гребінці автор презентувала свій підручник з «Хімії» для учнів 10 класу

Відбулася зустріч вчителів хімії закладів загальної середньої освіти Гребінківської та Пирятинської ОТГ і районів з автором підручника «Хімія»

У Гребінці автор презентувала свій підручник з «Хімії» для учнів 10 класу23 травня 2018 року на базі Гребінківської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 відбулася зустріч вчителів хімії закладів загальної середньої освіти Гребінківської та Пирятинської ОТГ і районів з автором підручника «Хімія» Ярошенко Ольгою Григорівною, доктором педагогічних наук, професором кафедри теорії та методики навчання природничо-географічних дисциплін Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова, заслуженим працівником освіти України.

Зустріч організована методичним кабінетом міського відділу освіти.

У своєму виступі Ольга Григорівна значну увагу приділила питанню «Stem-освіти». Вона наголосила на тому, що важлива роль належить вивченню дисциплін у комплексі і у вмінні застосовувати отримані знання на практиці, що зробить наше життя простішим.

Слід частіше звертатися до групової роботи саме на уроках природничо-географічних дисциплін. Це організовує учнів, дає можливість обмінюватись думками, активізує діяльність виконавців. Групова робота не ізолює, а навпаки, дозволяє реалізовувати природне прагнення до спілкування, взаємодопомоги.

 
У Гребінці автор презентувала свій підручник з «Хімії» для учнів 10 кл


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: День цивільного захисту пройшов у 1-й школі Гребінки

Далі Ярошенко О.Г. презентувала підручник «Хімія» для учнів 10 класу, робочі зошити для учнів 8 – 9 класів та методичний посібник для вчителя.

Цікаво, змістовно і з користю пройшли три години обговорення. Вчителі почули відповіді на всі запитання, що їх цікавили, і отримали масу позитиву.


У Гребінці автор презентувала свій підручник з «Хімії» для учнів 10 кл


У Гребінці автор презентувала свій підручник з «Хімії» для учнів 10 кл


Схожі матеріали:
   Категорія: Освіта | Переглядів: 718
Теги: автор, хімія, вчителіВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ