Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

Культура
13.10.2021
У Гребінці проходять заходи до Дня Українського козацтва (ФОТО)

Метою відвіданого заходу було сприяння національно-патріотичного виховання суб’єктів пробації, вшанування мужності та героїзму захисників незалежної У

Від козаків до кіборгів

У Гребінці проходять заходи до Дня Українського козацтва 13 жовтня 2021 року напередодні Дня захисників і захисниць України, Дня Українського козацтва персонал Лубенського районного сектору №1 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області разом з суб’єктами пробації, прийняли участь  в книжковій  виставці до Дня українського козацтва та Дня захисників і захисниць України «Від козаків до кіборгів» Гребінківської міської публічної бібліотеки.

Метою відвіданого заходу було сприяння національно-патріотичного виховання суб’єктів пробації, вшанування мужності та героїзму захисників незалежної України.  

Бібліотекар Гребінківської міської публічної бібліотеки Олена Іващенко розповіла, що ми святкуємо 14 жовтня як символ нерозривного зв’язку всіх поколінь захисників України, як пам’ять про тих, хто в різний час захищав нашу землю від ворога і охороняє її зараз, коли на східних територіях України йде боротьба за її незалежність і суверенітет.

Попри зміну часів і політичних систем День захисника України асоціюється насамперед з мужністю та стійкістю людського характеру, силою духу та відданістю Батьківщині.

Проведений захід сприятиме естетичному вихованню суб’єктів пробації, формуванню патріотизму, вихованню правильного ставлення та любові до історії українського народу. 
У Гребінці проходять заходи до Дня Українського козацтва


У Гребінці проходять заходи до Дня Українського козацтва


У Гребінці проходять заходи до Дня Українського козацтва


У Гребінці проходять заходи до Дня Українського козацтва

Провідний інспектор Лубенського районного
сектору №1 філії ДУ «Центр пробації» в
Полтавській області Любов ХАМ   


Схожі матеріали:
   Категорія: Культура | Переглядів: 545
Теги: День українського козацтва, Гребінка
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ