...


















Шановні жителі та гості міста!
Просимо не забувати про "Право на повагу до гідності та честі" (Стаття 297.)


 
500




Чи підписали ви вже декларацію з сімейним лікарем?

Всего ответов: 1


Гороскопи на 19.04.2018



Гребінка у Facebook



 
19.05.2017

У суботу в Гребінці зустрінуться «Локомотив» та «СК» Великі Кринки

20 травня гребінківський «Локомотив» зіграє з командою «СК» - Великі Кринки
У суботу в Гребінці зустрінуться «Локомотив» та «СК» Великі Кринки20 травня 2017 року в рамках Чемпіонату Полтавської області гребінківський «Локомотив» прийматиме на центральному стадіоні спорткомплексу м. Гребінка команду «СК» Великі Кринки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Останній матч третього туру зіграно у вищій лізі чемпіонату Полтавщини

Початок: юнаки о 13:00 год., дорослі о 15:00 год.

Календар першого кола чемпіонату Полтавської області по футболу сезону 2017 року у вищій та першій лігах:

ВИЩА ЛІГА:

І тур. 29.04.2017
«Динамо» (Решетилівка) - ФК «Лубни»  
ФК «Рокита» - «Інваспорт» (Полтава)

І тур. 03.05.2017
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) - «Колос» (Лазірки)
«Інваспорт» (Полтава) - «Олімпія» (Савинці) матч VІІ туру

ІІ тур. 06.05.2017
«Колос» (Лазірки) - «Динамо» (Решетилівка)
«Олімпія» (Савинці) - ФК «Рокита»

ІІ тур. 10.05.2017
«Інваспорт» (Полтава) - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

IІІ тур. 13.05.2017
«Динамо» (Решетилівка) - «Інваспорт» (Полтава)
ФК «Лубни» - «Колос» (Лазірки)

IІІ тур. 17.05.2017
ДЮФШ ФК «Ворскла» - «Олімпія» (Савинці)

IV тур. 20.05.2017
«Інваспорт» (Полтава) - ФК «Лубни»
«Олімпія» (Савинці) - «Динамо» (Решетилівка)

ІV тур. 24.05.2017
ФК «Рокита» - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

V тур. 27.05.2017
«Динамо» (Решетилівка) - ФК «Рокита»
ФК «Лубни» - «Олімпія» (Савинці)
«Колос» (Лазірки) - «Інваспорт» (Полтава)

VI тур. 03.06.2017
 ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) - «Динамо» (Решетилівка)
ФК «Рокита» - ФК «Лубни»
«Олімпія» (Савинці) - «Колос» (Лазірки)

Х тур. 07.06.2017
«Інваспорт» (Полтава) - «Динамо» (Решетилівка)

VIІ тур. 10.06.2017
ФК «Лубни» - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
«Колос» (Лазірки) - ФК «Рокита»

VІІІ тур. 17.06.2017
«Інваспорт» (Полтава) - ФК «Рокита»
«Колос» (Лазірки) - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

ІХ тур. 24.06.2017
ФК «Рокита» - «Олімпія» (Савинці)
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) - «Інваспорт» (Полтава)

Х тур. 01.07.2017
«Колос» (Лазірки) - ФК Лубни»    
«Олімпія» (Савинці) - ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)

ХІІ тур. 05.07.2017
«Інваспорт» (Полтава) - «Колос» (Лазірки)

ХI тур. 08.07.2017
ФК «Лубни» - «Інваспорт» (Полтава)
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава) - ФК «Рокита»

ХІІ тур. 15.07.2017
ФК «Рокита»-«Динамо» (Решетилівка)
«Олімпія»(Савинці)-ФК «Лубни»

ІХ тур. 19.07.2017
«Динамо» (Решетилівка)-«Колос (Лазірки)

ХІІI тур. 22.07.2017
«Динамо» (Решетилівка)-ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)
ФК «Лубни»-ФК «Рокита»
«Колос» (Лазірки)-«Олімпія» (Савинці)

VІІІ тур. 26.07 .2017
ФК «Лубни»-«Динамо» (Решетилівка)

ХIV тур. 29.07.2017
ДЮФШ ФК «Ворскла» (Полтава)-ФК «Лубни»
ФК Рокита»-«Колос (Савинці) матч одинадцятого туру.

Перша ліга. Група «А»

І тур. 29.04.2017
ФК « Пирятин»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Семенівка»-«Локомотив» (Гребінка)
«Харчовик» (Заводське)-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Великі Кринки»-ФК «Глобине»
«Темп» (Градизьк)-ФК «Сенча»

ІІ тур. 06.05.2017
ФК «Пирятин»-ФК «Семенівка»
«Дружба» (Очеретувате)-«Темп» (Градизьк)
«Локомотив» (Гребінка)-«Харчовик» (Заводське)
ФК «Сенча»-ФК «Великі Кринки»
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Глобине»

ІІІ тур. 13.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Пирятин»
«Темп» (Градизьк)-«Локомотив» (Гребінка)
ФК « Великі Кринки»-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Семенівка»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Глобине»-ФК «Сенча»

ІV тур. 20.05.2017
ФК «Семенівка»-«Харчовик» (Заводське)
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-ФК «Сенча»
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Великі Кринки»
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Глобине»
ФК «Пирятин»-«Темп» (Градизьк)

V тур. 27.05.2017
«Харчовик» (Заводське)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Сенча»-«Дружба» (Очеретувате)
ФК «Великі Кринки-ФК «Пирятин»
ФК «Глобине»-«Локомотив» (Гребінка)
«Темп» (Градизьк)-ФК «Семенівка»

VІ тур. 03.06.2017
ФК «Семенівка»-ФК «Великі Кринки»
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Сенча»
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Дружба» (Очеретувате)
«Харчовик» (Заводське)-«Темп» (Градизьк)
ФК «Пирятин»-ФК «Глобине»

VІІ тур. 10.06.2017
«Дружба» (Очеретувате)-«Локомотив» (Гребінка)
ФК «Глобине»-ФК «Семенівка»
ФК «Сенча»-ФК «Пирятин»
«Темп» (Градизьк)-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
ФК «Великі Кринки»-«Харчовик» (Заводське)

VІІІ тур. 17.06.2017
ФК «Пирятин»-«Дружба» (Очеретувате)
«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)-«Локомотив» (Гребінка)
«Темп» (Градизьк)-ФК «Великі Кринки»
«Харчовик» (Заводське)-ФК «Глобине»

VІІІ тур. 18.06.2017
ФК «Семенівка»-ФК «Сенча»

ІХ тур  24.06.2017
ФК «Великі Кринки»-«Зоря-Стара Аврамівка» (Бутівці)
«Локомотив» (Гребінка)-ФК «Пирятин»
ФК «Глобине»-«Темп» (Градизьк)
ФК «Сенча»-«Харчовик» (Заводське)
«Дружба» (Очеретувате)-ФК «Семенівка.

Перша ліга. Група «Б»

І тур. 29.04.2017
ФК «Диканька»-ФК «Кобеляки»
«Маяк» (Котельва)-«Вікторія» (Первозванівка)
ФК «Зіньків»-«Колос» (Кобеляки)

І тур. 30.04.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Козельщина»
«Дукат» (Селещина)-«Аргус» (Степне)
ФК «Карлівка»-«Стандарт» (Нові Санжари)

ІІ тур. 06.05.2017
«Аргус» (Степне)-«Маяк» (Котельва)
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Карлівка»
ФК «Кобеляки»-ФК «Зіньків»

ІІ тур. 07.05.2017
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Псел» (Гадяч)
ФК «Козельщина»-«Колос» (Кобеляки)
ФК «Диканька»-«Дукат» (Селещина)

ІІІ тур. 13.05 2017
«Псел» (Гадяч)-«Вікторія» (Первозванівка)
«Маяк» (Котельва)-ФК «Диканька»
«Дукат» (Селещина)-ФК «Кобеляки»  

ІІІ тур. 14.05.2017
ФК «Карлівка»-«Аргус» (Степне)
«Колос» (Кобеляки)-«Стандарт» (Нові Санжари)
ФК «Зіньків»-ФК «Козельщина»

ІV тур. 20.05.2017
«Дукат» (Селещина)-«Маяк» (Котельва)
ФК «Диканька»-ФК «Карлівка»
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Зіньків»

ІV тур. 21.05.2017
«Аргус» (Степне)-«Псел» (Гадяч)
«Вікторія» (Первозванівка)-«Колос» (Кобеляки)
ФК «Кобеляки»-ФК «Козельщина»

V тур. 27.05.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Кобеляки»
ФК «Зіньків»-«Вікторія» (Первозванівка)
«Псел» (Гадяч)-ФК «Диканька»

V тур. 28.05.2017
ФК «Карлівка»-«Дукат» (Селещина)
«Колос» (Кобеляки)-«Аргус» (Степне)
ФК «Козельщина»-«Стандарт» (Нові Санжари)

VІ тур. 03.06.2017
«Маяк» (Котельва)-ФК «Карлівка»
«Аргус» (Степне)-ФК «Зіньків»

VІ тур. 04.06.2017
«Вікторія» (Первозванівка)-ФК «Козельщина»
ФК «Кобеляки»-«Стандарт» (Нові Санжари)
ФК «Диканька»-«Колос» (Кобеляки)
«Дукат» (Селещина)-«Псел» (Гадяч)

VІI тур. 10.06.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Кобеляки»
«Псел» (Гадяч)-«Маяк» (Котельва)
Стандарт» (Нові Санжари)-«Вікторія» (Первозванівка)
ФК «Зіньків-ФК «Диканька»

VІI тур. 11.06.2017
«Колос» (Кобеляки)-«Дукат» (Селещина)
ФК «Козельщина»-«Аргус» (Степне)

VIІІ тур. 17.06.2017
ФК «Карлівка»-«Псел» (Гадяч)
ФК «Кобеляки»-«Вікторія» (Первозванівка)
«Дукат» (Селещина)-ФК «Зіньків»

VIІІ тур. 18.06.2017
«Аргус» (Степне)-«Стандарт» (Нові Санжари)
ФК «Диканька»-ФК «Козельщина»
«Маяк» (Котельва)-«Колос» (Кобеляки)

ІХ тур. 24.06.2017
«Псел» (Гадяч)-ФК «Кобеляки»
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Карлівка»
ФК «Зіньків»-«Маяк» (Котельва)
«Стандарт» (Нові Санжари)-ФК «Диканька»

ІХ тур. 25.06.2017
ФК «Козельщина»-Дукат» (Селещина)
«Вікторія» (Первозванівка)-«Аргус» (Степне)

Х тур. 01.07.2017
ФК «Карлівка»-ФК «Зіньків»
ФК «Диканька»-«Вікторія» (Первозванівка)

Х тур. 02.07.2017
ФК «Кобеляки»-«Аргус» (Степне)
«Псел» (Гадяч)-«Колос» (Кобеляки)
«Маяк» (Котельва)-ФК «Козельщина»
«Дукат» (Селещина)-«Стандарт» (Нові Санжари)

ХІ тур. 08.07.2017
«Колос» (Кобеляки)-ФК «Кобеляки»
ФК «Зіньків»-«Псел» (Гадяч)
ФК «Козельщина»-ФК «Карлівка»
«Аргус» (Степне)-ФК Диканька»

ХІ тур. 09.07.2017
«Стандарт» (Нові Санжари)-«Маяк» (Котельва)
«Вікторія» (Первозванівка)-«Дукат» (Селещина).

Початок матчів - квітень-травень: молодь – 13.00, дорослі – 15.00; червень-липень: молодь – 15.00, дорослі – 17.00.


 

Архів новин: 2017 » Травень » 19     
      Категорія: Спорт | Переглядів: 378 | ВСЕ ПРО: новини Гребінківщини, Спорт, футбол, Великі Кринки, Локомотив







 
 

БІЛЬШЕ НОВИН


/_nw/66/87036019.jpg Тіло 41-річного мешканця Гребінківщини виявлено у річці, який зник 9 квітня

/_nw/66/84955143.jpg Суд покарав мешканця Гребінківщини за несплату аліментів

/_nw/66/19760110.jpg Поліція Полтавщини розшукує 17-річну дівчину

/_nw/66/87573330.jpg Перші 157-м призовників з Полтавського обласного збірного пункту призвали на строкову війс...

/_nw/66/81132082.jpg На Полтавщині із річки вилучили тіло жінки

/_nw/66/46795824.jpg У Гребінці триває місячник озеленення та благоустрою (ФОТО)

/_nw/66/46346730.jpg Представники 23 ОТГ Полтавщини вчилися писати проектні заявки

/_nw/66/34126814.jpg З 21 квітня курсуватиме потяг "Баку - Київ" із зупинкою в Гребінці

 
 
 



ОСТАННІ КОМЕНТАРІ



В Пирятині пройшли змагання Чемпіонату міста з класичних шахів no
Так у нас дійсно тепер ОТГ? Учнів 3 школи примушують завтра загрі...

На Полтавщині судитимуть чоловіка, який вдарив школяра no
Так що, тепер батьків до школи не пускати? Чи вчитель мав побити ...


Гребінківці відзначили Великдень (ФОТО)
А цей храм, чий патріархат?

 
 

ЗАЛИШИТИ СВІЙ КОМЕНТАР

Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Код *:
Увійти   
 



/_pu/38/39543576.jpg Посів овочевих культур

/_pu/38/32217101.jpg Шпаргалка огороднику или несколько полезных советов

/_pu/38/11684127.jpg Если томаты не пасынковать, о поливе холодной водой и о других ошибках огородника

/_pu/38/66295862.jpg Нижнее белье: какой из синтетических материалов выбрать?

/_pu/38/91757886.jpg Если не растет свекла, плохо всходит укроп и т. д.

/_pu/38/40290440.jpg Яка кава вважається найкориснішою





ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ









/_sf/11/83130280.jpg
Надія Колісніченко
П'яні гастролі на дитячому майданчику села Короваї
П'яні жінки на території дитячого садочку села Короваї розпивали алкоголь і ображали дітей

/_sf/11/28836808.jpg
ДМШ
Звітний концерт класу духових інструментів і гітари
Супроводжувала виступи учнів концертмейстер, викладач класу фортепіано - Дар’я Олександрівна Кір'ян

/_sf/11/83975214.jpg
Оксана Чумарна
Вихованці КНТ «Успішна молодь» вдало завершили II тур чемпіонату України з тенісу настільного сезону 2017-2018 років
Команда хлопців у складі Олександра Барабаша та Романа Жили виборола II місце

/_sf/11/96574665.jpg
Настоятель о. Василій (Ціко)
Розклад богослужінь (2.04 - 8.04 2018 р.) в Свято-Георгіївському храмі | ГРЕБІНКА
8 квітня, неділя Пасха Христова - Великдень







 
 
 
  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12


   » Добавить в закладки 
   » Обратная связь
   » Информация о портале
   » PDA версия сайта

     RSS-экспорт новостей:
   Новости | Фоторепортажи
   Публикации | Объявления
   Форум



   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.
   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » Тести онлайн

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно