Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини громади    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   

23.03.2012

В Гребінківській ЗОШ №1 пройшов тиждень незабутності духовних традицій та народних звичаїв


В Гребінківській ЗОШ №1 пройшов тиждень незабутності духовних традицій та народних звичаїв

Як збереги і передати нащадкам усі ті кращі надбання культури, що були виплекані протягом століть українським народом?

Що треба зробити сьогодні, щоб і завтра лунала народна пісня, як створити таку атмосферу, аби молодь не цуралась національного спадку, щоб не тільки на Заході шукала свої ідеали?

Прикро, коли люди забувають духовні традиції, народні звичаї, моральні засади. Звертання до традицій зовсім не означає нехтування сьогоденням. "Той, хто не знає свого минулого, - говорив М. Рильський, - не вартий майбутного".

Саме цій темі був присвячений тиждень української мови та літератури, що проходив з 12 по 16 березня 2012 року в Гребінківській ЗОШ №1.

Програма тижня була дуже насиченою та надзвичайно різноманітною. Учні школи взяли участь у виставці ілюстрацій до творів Т. Шевченка, у конкурсі української пісні, який проходив під девізом: "Наша дума, наша пісня не вмре, не загине...".  

14 березня відбувся конкурс українського вбрання "Краса по-українськи". Учні 6-11 класів читали твори Т. Шевченка. Завершив тиждень найсмачніший конкурс - національної кухні.

Гребінківська ЗОШ І-ІІІ ступенів №1


Схожі матеріали:
👁 1125
Категорія: Новини Гребінки
Теги: національна кухня, №1, Гребінка. духовність, тиждень, ЗОШ, традиція. школа
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ