Архів новин    Новини Гребінки    Новини Полтавщини    Новини району    Події    Суспільство    Освіта    Культура    Здоров'я    Спорт    Технології    Новини Полтавщини TV   


Полтавщина
11.11.2011
Вперше в Україні платник єдиного податку фізична особа-підприємець зможе бути у відпустці.


Вперше в Україні платник єдиного податку фізична особа-підприємець зможе бути у відпустці

Вперше в Україні платник єдиного податку фізична особа-підприємець зможе бути у відпустці. Раніше право на відпочинок було передбачено у Конституції, але той самий єдиний податок потрібно було платити щомісяця не залежно від того, чи працюєш ти, чи хворієш. Про це під час прес-конференції в Новинах Полтавщини зазначила голова Всеукраїнського об’єднання малого та середнього бізнесу ,,Фортеця” Оксана Продан.

У прес-конференції щодо обговорення  нового проекту Закону України про внесення змін до Податкового кодексу та інших законодавчих актів, що стосуються  спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності суб'єктів малого підприємництва, взяли участь заступник голови Полтавської ОДА Олена Адамович, голова регіональної ради підприємців при облдержадміністрації Андрій Огородніков та співголова Координаційної ради з питань розвитку малого та середнього підприємництва при Кабінеті Міністрів України Віталій Андрєєв.

За словами Оксани Продан, в цьому законі передбачено, що раз на рік один місяць підприємець має право не сплачувати єдиний податок. Більше того, у випадку хвороби, якщо вона триває місяць і більше, за кожен місяць підприємець має право не платити єдиний податок, а перераховані кошти зарахують на наступний календарний місяць.

Як розповіла Олена Адамович, полтавці були безпосередніми розробниками нової  редакції цього закону. Спочатку вони збунтували, організовували акції протесту, проте надалі, долучилися до його розробки. Коли закон прийняли  з відповідними поправками, пропозиціями, вони сказали: «Ми в захваті від того, як все чітко, продумано і правильно викладено».

В чому полягають зміни і доповнення в новому Податковому кодексі?

Указ про спрощену систему, який був введений 1998 року був досить досконалим на той час, проте на сьогоднішній день він уже не діє в тій частині на скільки це потрібно бізнесу. Більше того, на сьогодні діюча система не дозволяє малому бізнесу працювати з великим.

Той закон, який був прийнятий 20 жовтня і переголосований минулої п'ятниці вдруге після вето Президента з усіма поправками,  дозволяє малому бізнесу працювати разом з великим, дозволяє платникам податку на прибуток відносити на валові витрати всі ті перерахунки, які зроблені на користь в тому числі й фізичних осіб, платників єдиного податку.

Відмінені донарахування по єдиному податку за найманих працівників. Сьогодні за кожного такого працівника треба додатково заплатити 50% єдиного податку. У новому законі платникам податку за найманих працівників не потрібно буде доплачувати.  Не потрібно буде реєструвати своїх найманих працівників у податковій.Схожі матеріали:
   Категорія: Полтавщина | Переглядів: 895
Теги: підприємець, Платник, Працівник, податокВсього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:

НАЙБІЛЬШ ЧИТАЄМІ

 
У Полтаві спалили машину депутату м...

/_nw/93/29241911.jpg

На Полтавщині жителі влаштували бун...

/_nw/92/80059686.jpg

На Полтавщині завершили будівництво...

/_nw/92/68298694.jpg

На Полтавщині дві жінки госпіталізо...

/_nw/92/54377146.jpg

У селі Слободо-Петрівка Гребінківсь...

/_nw/92/31791959.jpg

Для рибалок Лубенщини облаштували м...

/_nw/92/38211549.jpg

На Гребінківщині зафіксували нові в...

/_nw/92/91020323.jpg

Триває процес передачі майна громад...

/_nw/92/86197729.jpg

На Полтавщині рибалка провалився пі...

/_nw/92/82401493.jpg

У Полтаві внаслідок автонаїзду трав...

/_nw/92/80963123.jpg


 

 


/_bl/81/23692714.jpg
Держслужбовець за рішенням суб’єкта призначення може бути залишений на державній службі після досягнення 65-річного віку за власною згодою
 
 

Негабаритные перевозки. Общая информацияНегабаритные перевозки. Общая информация
Дропшиппинг «O&L Sanitary» — надежный поставщик са...Дропшиппинг «O&L Sanitary» — надежный поставщик са...
Дом престарелых в Харькове «Счастливая старость»Дом престарелых в Харькове «Счастливая старость»
Занятия в мотошколе – возможность освоить езду на ...Занятия в мотошколе – возможность освоить езду на ...
Выбор инверторной сваркиВыбор инверторной сварки
 
 
 

/_bl/81/22886279.jpg
Для проходження пробного ЗНО електронну реєстраційну форму заповнили 1157 осіб