Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість

...


Новий Закон України "Про зайнятість населення" - зайнятості громадян

Новий Закон України "Про зайнятість населення" - зайнятості громадян

З 1 січня 2013 року набуває чинності Закон України "Про зайнятість населення", який визначає правові, економічні й організаційні засади реалізації державної політики у сфері зайнятості населення, а також гарантії держави стосовно реалізац ії права громадян на соціальний захист від безробіття та права на працю.

Статтею 14 Закону визначено категорії громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, зокрема: одинокі батьки, які виховують дітей доб років, дітей-інвалідів, утримують інваліда з дитинства (незалежно від віку) та/або інваліда І групи (незалежно від причин інвалідності), .інваліди, які не досягли пенсійного віку, діти-сироти, молодь на перше робоче місце, безробітні віком від 50 роківта особи, звільнені після відбуття покарання.

В основу Закону України "Про зайнятість населення" покладено стимулювання роботодавців та найманих робітників до розвитку через фінансову, податкову та іншу підтримку:
-    роботодавці отримають річну стовідсоткову компенсацію зі сплати єдиного соціального внеску за працевлаштування на новостворені робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню;

-    роботодавці, які протягом року забезпечували створення нових робочих місць, працевлаштовували на них працівників та забезпечували щомісячну виплату заробітної плати у розмірі не нижче трьох мінімальних заробітних плат, у наступному році мають право на зменшення розміру єдиного соціального внеску (компенсація 50% суми нарахованого єдиного соціального внеску за відповідну особу за місяць);

-    суб'єктам малого підприємництва, які працевлаштовують безробітних строком не менше ніж на два роки на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності, щомісяця протягом року компенсуються фактичні витрати у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за відповідну особу за місяць, за який він сплачений;

-    для підвищення конкурентоспроможності громадян на ринку праці Законом передбачено надання одноразової адресної допомоги в розмірі десяти мінімальних заробітних плат і забезпечення житлом молодих працівників, які працевлаштовуються в селах і селищах;

- громадяни старше 45 років, які мають страховий стаж не менше 15 років, матимуть право на отримання ваучера (у розмірі , не більше десяти прожиткових мінімумів для працездатних осіб) для перепідготовки, спеціалізації, підвищення кваліфікації за професіями та спеціальностями для пріоритетних видів економічної діяльності.
У новому Законі закладено взаємовигідні договірні відносини: для роботодавця -. при оплаті за навчання перспектива отримання кваліфікованого робітника (спеціаліста), для особи - безоплатне навчання, гарантоване працевлаштування.

Професійне навчання безробітних здійснюватиметься на замовлення роботодавців під конкретне робоче місце або в інтересах відкриття власної справи. Запроваджується також навчання безробітних за інтегрованими (суміжними) робітничими професіями, такі професії будуть включатися до планів навчання безробітних.

Новим Законом передбачено, що будь-яка особа, у тому числі безробітна, яка отримала професійні знання та вміння через практичний досвід робоги, самоосвіти, може підтвердити свою кваліфікацію.

Статус безробітного буде надаватися з першого дня реєстрації в службі зайнятості (в даний час для отримання певного виду послуг необхідно чекати 7 днів пошукового періоду).

Це надає громадянам переваги: всі передбачені чинним законодавством соціальні послуги, зокрема участь в тимчасових та громадських роботах, проходження професійного навчання, незайняті особи зможуть отримати з першого дня звернення до служби зайнятості.

Збільшено максимальний розмір допомоги по безробіттю, який дорівнюватиме чотирикратному розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Окрім того, Законом установлено гарантії прав громадян від дискримінаційних проявів на ринку праці - забороняється розміщувати в рекламі про вакансії вимоги щодо віку, статі, сімейного стану, тощо.

Слова, якими можна характеризувати перспективи впровадження Закону України "Про зайнятість населення" - стабільність, стимулювання та розвиток.

Управління праці та соціального захисту
населення РДА
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


/_pu/40/42632184.jpg Порядок зміни імені, прізвища та по батькові

/_pu/40/90710485.jpg З життя наших пращурок: Чому займатися сексом в 35 було смішно, а в 15 – страшно (18+)

/_pu/40/51848115.jpg Як отримати відшкодування за послуги муніципальної няні

/_pu/40/36298342.jpg Как правильно брить ноги женщинам без раздражения

/_pu/40/01469876.jpg Секрети красивої ходи: від чого залежить та як домогтися легкої і красивої ходи

/_pu/40/93861975.jpg З чим можна носити чоловічі і жіночі мокасиниДлительность: 19.03.2019
00:02:47Комментов: 0
Категория: Люди и блоги
Длительность: 19.03.2019
00:03:07Комментов: 0
Категория: Краса і здоров'я
/_pu/15/02198220.jpg

Девушки не любят носить шапки, потому что волосы быстрее пачкаются

Напитки

/_pu/13/42677107.jpg

Для наливки из слив подойдут плоды любого сорта, но все же лучшими являются синие сли
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


Правова допомога [141]
Безоплатна правова допомога для мешканців Гребінківщини
Поради спеціаліста [24]
Поради спеціаліста
Порадник "Поліція під контролем" [27]
Порадник "Поліція під контролем"

  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно