Про порядок отримання інформації з реєстру речових прав на нерухоме майно


Про порядок отримання інформації з реєстру речових прав на нерухоме майно

До реєстраційної служби Гребінківського районного управління юстиції надходять звернення громадян щодо отримання інформації з ресстру речових прав на нерухоме майно, тому повідомляємо наступне.

Інформація з Державного реєстру прав надається державним реєстратором прав на нерухоме майно органу державної реєстрації прав (далі - державний реєстратор) у формі витягу, інформаційної довідки та виписки згідно Порядку надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2013 р. № 868

Слід відмітити, що інформація з Державного реєстру прав надається державним реєстратором незалежно від місця розташування нерухомого майна, тобто Ви можете звернутися до найближчої реєстраційної служби.

Для отримання інформації з Державного реєстру прав заявник подає органові державної реєстрації прав заяву, форму та вимоги до заповнення якої встановлює Мін'юст(бланк заяви можна отримати за місцем розташування реєстраційної служби або на офіційному сайті Державної реєстраційної служби України).

Заявник під час подання заяви особисто пред'являє органові державної реєстрації прав документ, що посвідчує його особу, та подає його копію.

У разі подання заяви про надання інформації з Державного реєстру прав у формі витягу заявник разом із заявою подає органові державної реєстрації прав документ про внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав, відповідно до постанови КМУ від 21.11.2012 року № 1204 "Про затвердження розміру і порядок використання плати за внесення змін до записів Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та надання інформації Із зазначеного реєстру" у розмірі 120 гривень.

З реквізитами для проведення оплати адміністративної послуги в Гребінківському районі Полтавської області ви можете ознайомитись на сайті Гребінківського РУЮ в рубриці "Адміністративні послуги".

Орган державної реєстрації прав не приймає заяву про надання інформації з Державного реєстру прав у формі витягу в разі відсутності документа про внесення плати за надання інформації з Державного реєстру прав.

Під час розгляду заяви державний реєстратор перевіряє наявність підстав для отримання заявником інформації з Державного реєстру прав.

За результатами розгляду заяви державний реєстратор формує витяг, або приймає рішення про відмову в наданні інформації з Державного реєстру прав, форму та вимоги до оформлення якого встановлює Мін'юст.

Державний реєстратор приймає таке рішення виключно у разі, коли із заявою звернулася неналежна особа або у разі подання заявником не в повному обсязі документів, що визначені цим Порядком. Слід звернути увагу, що згідно частини 2 статті 28 Закону України "Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень" витяг з Державного реєстру прав на підставі заяви мають право отримувати:

1) власник нерухомого майна або уповноважена ним особа;

2) особа, яка має речове право на чуже нерухоме майно, або уповноважена нею особа;

3) спадкоємець (правонаступник - для юридичної особи) або уповноважена ним особа;

4) власник (співвласник) квартири, житлового чи нежитлового приміщення у багатоквартирному будинку при створенні об'єднання співвласників багатоквартирного будинку, об'єднання співвласників багатоквартирного будинку (асоціація власників житлових будинків, якщо їй делеговані повноваження з управління неподільним та загальним майном відповідного житлового комплексу), житлово-будівельні кооперативи або- їх уповноважені особи про суб'єктів права власності на житлові та нежитлові приміщення у такому будинку.Схожі матеріали:

Категорія: Правова допомога
Переглядів: 1513 | Теги: Державний реєстратор, Гребінка, Витяг, реєстр, нерухоме майно
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:ЗАРАЗ ЧИТАЮТЬ


Как поклеить обои по всем правилам

/_pu/49/18505770.jpg
5 натуральних засобів від шкірної алергі...

/_pu/49/56336729.jpg
Договір позики між фізичними особами

/_pu/50/86026416.jpg
Махровые полотенца от производителя &quo...

/_pu/50/08682625.jpg
Наилучшие шины и где их искать

/_pu/50/74431632.jpg
Как увеличить прочность пола из бетона?

/_pu/48/49071597.jpg
Дівчинка або хлопчик? Що впливає на стат...

/_pu/50/48357111.jpg
Узоры для вязания спицами

/_pu/49/96463361.jpg
Як прибрати набряки: 5 методів, які прац...

/_pu/51/42346664.jpg
Самый необычный нейл-тренд сезона: "...

/_pu/46/10629078.jpg
Експерти розповіли, як перебити запах ци...

/_pu/49/42296496.jpg
Глициния: где посадить и как выращивать

/_pu/51/39941194.jpg

Гребінка | Гребінківський міський сайт Grebenka.com © 2020