Всі статті
 Здоров'я
 Краса
 Дієта
 Він і вона
 Суспільство
 Корисні поради
 Пошук:   

Кулінарія
Дієта
Хобі
Поради спеціаліста
Освіта
Для неї
Інтим
Догляд за тілом
Відносини
Авто
Рибалка
Сад, дача
Квіти
Реєстрація
Вхід
RSS
Вітаємо Вас, Гість


МЕНЮ

Безкоштовна правова допомога

Правова допомога [149]
Безоплатна правова допомога для мешканців Гребінківщини
Поради спеціаліста [27]
Поради спеціаліста
Порадник "Поліція під контролем" [27]
Порадник "Поліція під контролем"


 
Хозяйке на заметку


/_pu/43/49716170.jpg
отвары из семян льна

 
/_bl/59/22255568.jpg

Якісна обробка квартир під ключ у ЛьвовіРезультати роботи Гребінківського бюро правової допомоги за три роки функціонування на території району

1 вересні 2016 року розпочало свою роботу Гребінківське бюро правової допомоги
Три роки тому в районних центрах, селищах та містах розпочали свою роботу бюро правової допомоги, метою створення яких стало підвищення правової обізнаності громад, забезпечення конституційного права кожної особи на отримання правової допомоги.

1 вересні 2016 року розпочало свою роботу і Гребінківське бюро правової допомоги, яке є самостійним відділом Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги (далі – місцевий центр) та у своїй роботі підпорядковується, є підзвітним та підконтрольним директору місцевого центру.  

Основними завданнями Бюро є надання безоплатної первинної правової допомоги (надання правової інформації, консультацій і роз’яснень з правових питань), забезпеченні доступу осіб до вторинної правової допомоги та її надання доступ до електронних сервісів Міністерства юстиції, правопросвітницька робота серед населення.  

Результати роботи Гребінківського БПД за три роки

За три роки роботи Гребінківського бюро правової допомоги працівниками Бюро:
  • надано 1780  консультацій та роз’яснень у межах безоплатної первинної правової допомоги. Найбільш поширеними і актуальними питаннями, з якими звертаються за правовою допомогою є питання у сфері права соціального забезпечення, цивільного, сімейного, спадкового, земельного права (консультації здебільшого стосувалися призначення соціальних виплат та субсидії, встановлення юридичного факту, порядок оформлення договорів дарування та купівлі-продажу, розірвання шлюбу, виплати аліментів,збільшення розміру аліментів, визначення місця проживання дитини, порядку спадкування за законом та заповітом, отримання безоплатно у власність земельної ділянки, оформлення договору оренди землі); 

  • прийнято 111 звернення про надання безоплатної вторинної правової допомоги, до бюро за 3 роки існування частіше зверталися такі категорії населення, як малозабезпечені, внутрішньо переміщені особи, діти, учасники АТО.;

  • проведено більше 126 правопросвітницьких заходи – відповідно до п. 5 Положення про відділ «Гребінківське бюро правової допомоги» одним із завдань Бюро є правопросвітництво у територіальних громадах;

  • щоквартально проводяться виступи на районному телеканалі «Гребінка»;

  • Надруковано 11 інформаційно-консультативних статтей в газету «Гребінчин край»;
З метою підвищення правової культури та обізнаності населення Гребінківське бюро правової допомоги протягом всього часу своєї роботи налагоджує співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування району, залучає до системи безоплатної правової допомоги партнерів, громадські організації, які сприятимуть розвитку системи та взаємодіятимуть з Бюро в напрямку популяризації правових знань.

Представники бюро проводять виїзні прийоми громадян, надають консультації в ході роботи дистанційних пунктів безоплатної правової допомоги, а також надають адресну правову допомогу людям, які фізично не можуть дістатися до бюро в силу різних обставин.

Результати роботи Гребінківського БПД за три роки
 

В приміщеннях органів державної влади  діють 8 дистанційних пунктів доступу до системи безоплатної правової допомоги. Активно співпрацюють з Бюро Гребінківська райдержадміністрація, відділ освіти, молоді та спорту Гребінківської РДА, Управління соціального захисту населення, Гребінківський районний сектор філії державної установи «Центр пробації» , Гребінківська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості, Гребінківська міська публічна бібліотека, Гребінківський районний суд, Гребінківський районний відділ ДВС, Державна нотаріально контора, Гребінківський районний ВДРАЦС ГТУЮ у Полтавській області, Територіальний цент з соціального обслуговування населення.

Органи місцевого самоврядування також сприяють роботі Гребінківського бюро правової допомоги, допомагають в організації виїзних прийомів та інформуванні громади про можливість отримати безоплатно правову допомогу в спеціалізованій державній установі. З метою створення належних умов для підвищення загального рівня правової культури та вдосконалення системи правової освіти населення в сільській місцевості, набуття громадянами необхідного рівня правових знань, здійснення комплексу заходів правового, організаційного та економічного характеру, спрямованих на забезпечення доступу до безоплатної правової допомоги осіб, які мають на неї конституційне право і потребують такої допомоги було розроблено та затверджено Гребінківську районну Програму правової освіти населення та для Майорщинської, Короваївської, Кулажинської, Овсюківської, Тарасівської сільських рад та Гребінківської ОТГ.

За безоплатною правовою допомогою, юридичними консультаціями та роз’ясненнями законодавства звертайтесь до установи системи безоплатної правової допомоги за адресою: пров. Спортивний, 11, м. Гребінка, Полтавська область.
Всього коментарів: 0
Имя *:
Email:
Усі смайли
Код *:


Чем отличается бесшовное белье от обычно...

/_pu/38/90099545.jpg
Право на обов'язкову частку в спадщи...

/_pu/0/71174797.jpg
Как сделать попу подтянутой и упругой

/_pu/6/17318371.jpg
Купать ли детей на Крещение?

/_pu/16/34493857.jpg
Как узаконить самострой?

/_pu/15/28802275.jpg
Велике серце прийомних батьків

/_pu/2/12422457.jpg
Як зустріти Новий Рік 2015 весело в дома...

/_pu/24/31537846.jpg
Как проснуться бодрой и в хорошем настро...

/_pu/8/70973944.jpg


/_pu/43/62361514.jpg Що робити якщо ви втратили роботу?

/_pu/43/05753294.jpg Допомога по безробіттю: умови отримання та строки виплати

/_pu/43/64250116.jpg Одружитися у 16 років можна, але за певних обставин

/_pu/43/48806260.jpg Лечение морской водой: популярные мифы

/_pu/43/09738731.jpg Результати роботи Гребінківського бюро правової допомоги за три роки функціонування на території району

/_pu/42/75515131.jpg Як отримати право на шлюб неповнолітнім?Длительность: 04.07.2019
00:01:07Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
Длительность: 04.07.2019
Комментов: 0
Категория: Полтавщина TV
/_pu/6/33874871.jpg


Вторые блюда

/_pu/41/86663436.jpg

Мешочки с сыром и грибами готовим в духовке
     

Первые блюда
Вторые блюда
Салаты
Закуски, бутерброды
Соусы и приправы
Десерт
Выпечка
Напитки
Консервирование
Хозяйке на заметку
Пасхальные рецепты
Рецепты постных блюд
Рецепты для мультиварки


  

   admin@grebenka.com

  +38 (099) 361-83-66
  +38 (097) 168-46-12

   » Добавить в закладки 
   » Зворотній зв'язок
   » Інформація про портал
   » Мобільна версія сайту

     RSS-експорт новин:
   Новини | Фоторепортажі
   Публікації | Оголошення
   Форум

   » Знаєте про новину чи подію в місті? Повідомте і ми напишемо про це на сайті.   Додати новину

   » Потік онлайн-опитувань
   » Книга відгуків і пропозицій
   » FAQ Питання та відповіді
   » Реклама на сайті

  Відправити СМС безкоштовно Відправка SMS безкоштовно